2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzucum duphaston regl ni düzenliyor. Düzenli zamanında regl oluyorsun onu kullanınca. Aynı zamanda bebek olursa da tutunmasını sağlıyormuş. Yani zararlı bir ilaç değil. Regl nin 16.günü kullanmaya başlıyorsun sabah akşam aynı saatte. İlaç bitikten 3-4 gün sonra regl oluyorsun olacaksan

hiç ilk hamile kalanlar var mı aramızda 2 çocuk olanlar var mı ilk hamilelikler için ilk güzeldir deniliyor eğer anne olursam ilk anne olucam
Benim iki tane var ama inan şuan hamile kalırsam ilk olcakmış gibi heycan var hatta daha fazla çünkü onlar hemen oldu bu bebişi bir senedir bekliyoruz. Birde erken yaşta anne oldugun zaman farklı oluyor olgunlaştıgında dahafarklı oluyor yani kuzum anne olmak istiyorsan ilk veya son hiç bit şey degişmiyor

Benim de ilk aşılamada doktor hiçbirsey vermedi. Ne tutunmaya yardımcı bişey ne de vitamin. Ama bakıyorum insanların elinde kaçar tane vitamin.
Bu aşılamada isticem ben de.
Belki de tutunacak bir dal arıyor bebelerimiz

Benim üçüncü kullanışım ama eminim faydası olmuştur tutunmayı sağliyormus doktorumun dedigine gore aşılama ile birlikte kullaninca faydasini gördüm sanirim

Ben pcos yüzünden adet olamıyorum canım. Hem adet olup düzenli hem de hamile kalabilmem için kışın vermişti doktorum. 2 ay kullanmıştım. Şimdi tekrar denemeye başladık ve 2 aydır yine kullandım. Bence yardım etti bebişin tutunmasına.

Kuzum benimki vermişti ama senelerdir olmuyor diye toptan hepsini bırakmıştım ben içmiyordum

Bence çok önemli vitaminler ve destekler İnşAllah olacak bu kez

Aynen yaa. Benim de iki aşılamamda da ben diyordum doktoruma hocam tutunması için birşey verecekmisiniz diye. Sana gerek yok diyordu. Ama böyle görünce progestondur duphastondur merak ediyorum ve canım çekiyor alacak gibiyim bu ay bakalım.

Canım benim hamile olup olmadığım kesinleşirse eğer eşiminkini ve kendi vitaminlerimi gönderebilirim kabul edersen eğer tabi her şey çok pahalı bu devirde

Kaç yaşındalar

Bence çok önemli vitaminler ve destekler İnşAllah olacak bu kez
Yaaa inşallah kuzum. Aslında 2. istemiyordum pek ama geçen gün eşimi ağlarken yakaladım, hala etkisinden çıkamıyorum aklıma geldikçe gozumden yaşlar akıyor. O istiyor diye denemek istiyorum
İnşallah bu sefer nasip olacak

Bizde de hicbir sorun yoktu tuplerim acik ve yumurtalarım guzeldi 5 tane yumurtam olusmustu ama hem duphaston hem progeston verdi bence faydası oldu bana

Bulamadım canım atarmısın ateş tablonu
10 yazan testimde ateşim 36.5 11 yazan da 36.4 12 yazan da 36.5 13 yazan yani bugün de 36.5 ama pik olmuş dün diyen arkadaşlar oldu ateşim normal bilemedim ben komple adet döneminde de ateş ölçtüm öncesinde de onu atayım sana kuzum

Eklentiler

• IMG_2783.png
    105,3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_2782.jpeg
    184,5 KB · Görüntüleme: 30
Canım benim hamile olup olmadığım kesinleşirse eğer eşiminkini ve kendi vitaminlerimi gönderebilirim kabul edersen eğer tabi her şey çok pahalı bu devirde
Ne kadar dusuncelisin canim benim.
İnşallah gebeliğin kesinleşir de hiç sorun yaşamazsın, teşekkür ederim teklifin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…