2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah darisi bizee:) Bende hamile gibi hissediyorum ama belirtim yok henüz bat im 24 ü hadi hayırlısı, tam da o hafta tatile gideceğiz ya regl olursam da sıkıntı

Kızlar bugün belirtiniz var mı ? Bende bi halsizlik söz konusu bayaa hemde. Ara arada kasığıma ağrı giriyor ama çok şiddetli değil birde ateş basıyor beni sabahta ayaklarım üşüyordu
Bebişim ben bugün düne göre çooook daha iyiyim. 7-8 ve 9. gün halsizliklerim çok şükür bugün yok. Kasığımda batma oluyor ara ara. Birde ağrı oluyor bacağıma vuran.

Bebeğim kist aslında korkulacak bişi değil. gördüğün gibi bende var. BEn mi çok rahatım genişim hiç bişi takmıyorum acaba
Çok sevindim. Bugünleri mutlaka değerlendirin, söylediğim şeyleri de yapmayı unutma her ilişkiden sonra. Yarım saat yat ve kalçanı yüksek tutu hafif. En erken 3 saat sonra banyo yap.

Benim de arkadaşıma fitil olarak gebelikten sonra vermişti doktoru ama bi arkadaşımız yazmış ikisi de sabah akşam içiliyormuş sanırım
Ben normal hap olarak içmiştim canım. Birde hani progestan ağır bir ilaç çok yan etkisi var deniyor ya bana hiç bir etkisi olmadı demek ki herkese öyle etkisi olmuyor

Kistten korkma canım sen degerlendirmeye odaklan bugün yarın boş geçme kuzum. Şurdan hiç kimse eylül topigine gitmez inşallah saglıkla hamile kalır

Acaba engel olur mu ki gebeliğe falan diye korktum ben de cuma ctesi değerlendirmistik, bugün yarin da değerlendirelim gibi düşünüyorum. Sadece kalktığımda akması biraz moralimi bozuyor giden gitmiştir ama psikolojik hepsi gitti gibi hissediyorum dün kalkmadim da önceki gün kalktığım için gitti hepsi bundan sonraki günler tamamen yarım saat yatmaya, yastık koymaya çalışayimm

Kistten korkma canım sen degerlendirmeye odaklan bugün yarın boş geçme kuzum. Şurdan hiç kimse eylül topigine gitmez inşallah saglıkla hamile kalır
ayyy hadi inşallah. Kızlar her günü değerlendirin pik itibari ile herkes en az yarım saat hiç kalkmadan yatıyor. Negatif düşünceler asla yok. Kalçanızı hafif yukarıda tutun mutlaka. En az 3 saat duşa girmeyin.

Cuma ctesi değerlendirmistik ama tatilde olunca görev gibi hissettirmedi o yüzden sanırım bugünü ve yarını da değerlendirebiliriz diye düşünüyorum:) amin canım insallaaah inşallah orada da bebislerimiz hakkında konuşmaya devam edicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…