2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür canım. Bende alayım o banttan. Doğumdan sonra migren geçiyor, hafifliyor diye bir söylenti var ama ne kadar doğru bilmiyorum.
Hamilelikte bana miras kaldı migren. Önceden migrenim yoktu hamilelikte çıktı doğumdan sonra da yoklar zalimmmmmm migren. Geçmiyor yani ama ben 3 yıldır düzenli egzersiz yapıyorum ve temiz besleniyorum o yüzden azaldı eskiye nazaran

Hamilelikte bana miras kaldı migren. Önceden migrenim yoktu hamilelikte çıktı doğumdan sonra da yoklar zalimmmmmm migren. Geçmiyor yani ama ben 3 yıldır düzenli egzersiz yapıyorum ve temiz besleniyorum o yüzden azaldı eskiye nazaran
Bunu da hiç duymamıştım canım. İnşallah bu hamileliğinde migren seni terk eder😊

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

@melisaa93 @Niqu Tikabasa Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 IADK IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm monimoni monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can @imagination forever fnd_50 fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm S simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Yaaaa bu ne guzel haber boyle🥰🥰 valla bugun beni en mutlu eden haber olabilir. Cok sevindim canımmm.. bu surecte herkesle ilgilendin destek oldun. Rabbim de boyle guzelce nasip etti sana tabiki.. cok cok mutlu oldum. Hayirli ugurlu olsun. Saglikla almak nasip olsun kucagina. Testin de super cikmis pembe pembe harika gorunuyor masallah🧿🧿🧿

Yaaaa bu ne guzel haber boyle🥰🥰 valla bugun beni en mutlu eden haber olabilir. Cok sevindim canımmm.. bu surecte herkesle ilgilendin destek oldun. Rabbim de boyle guzelce nasip etti sana tabiki.. cok cok mutlu oldum. Hayirli ugurlu olsun. Saglikla almak nasip olsun kucagina. Testin de super cikmis pembe pembe harika gorunuyor masallah🧿🧿🧿
Çok sağol birtanem. Darısı isteyen herkesin başına en kısa zamanda inşallah 🥰🙏

A Afratafrac cnm bn her yazılanı okuyamadım, kaçırmış olabılırım ama merak ettım seni
Bugun döllenmenin kaçıncı gunü
Koyulaşmayı bnım gbi gün aşırımı takip edecksın
Ne yapmayı düşünüyorsun🤗
Nasıl ilerleyecksın 🤗

A Afratafrac cnm bn her yazılanı okuyamadım, kaçırmış olabılırım ama merak ettım seni
Ne yapmayı düşünüyorsun🤗
Nasıl ilerleyecksın 🤗
Canim sen neler yapiyorsun? Nasil durumlar bebis saglikla buyuyordur insallah🙏🙏 uzun zamandir hic girmemistim. Boyle guzel haberlerle girimce mutlu oldum. Insallah iyisindir

Ne yapmayı düşünüyorsun🤗
Nasıl ilerleyecksın 🤗
Bebeğim bugün döllenmenin daha 9. günü.2 ve 3 Ağustos pik gördüm. 3 Ağustos gece çatladı.

Aynen koyulaşma takibi yapacağım kaset test ile şimdilik 🥰 Sen ne zaman doktora gitmiştin canım? Ben beklim diyorum 6. hafta dan sonra gidip hem kalp atışını da duyarım aynı anda diye ama bir iki kişi erken git dediler bilemedim.

Bu yorumunu hiç görmemiş olayım. Ben bu ay çalışmayan yumurtalığımdan yumurtladıysam umut hep vardır. Sadece hayırlı vakit ne ise onu bekliyoruz 🥰
Canım sana göre çalışmayan yumurtalığından yumurtlamana etki eden bal çörek otu mu oldu ? Ben şu yaşıma kadar adet ağrısı da dahil hiç bir zaman sağ yumurtalığımda ağrı sızı hareketlilik tarzı vs şeyler yaşamadım. Acaba benim de çalışmıyor olabilir mi nasıl anladın sen

Oyun değil bu değil inan yemin ederim aynı hissiyat bende de var hatta ben oğluma da ağustos atında hamile kalmıştım ağustosta yani son adetimi olmuştum uzun süredir içimde su var acaba bu da mı bu ay gelecek😍 anneler grubuna transfer olacağımızın hissiyatı bende de var yaaaaa topik başkanımızı yalnız göndermeyelim😍😍😍
İnşallah hislerimiz bizi yanıltmaz kuzum benim bugün bu seferde solda hoplatacak agrım oldu onunda çatladıgını düşünüyorum balım

Canım sana göre çalışmayan yumurtalığından yumurtlamana etki eden bal çörek otu mu oldu ? Ben şu yaşıma kadar adet ağrısı da dahil hiç bir zaman sağ yumurtalığımda ağrı sızı hareketlilik tarzı vs şeyler yaşamadım. Acaba benim de çalışmıyor olabilir mi nasıl anladın sen
Doktorum söylemişti. Bu yumurtalıktan yumurtlaman çok zor diye şeklini göstermişti polikistik halini. Ayrıca o yumurtalıktayken sıra ovulasyon tetsleri hep negatifti hiç pik göremiyırdum.

Valla bilmiyorum. Inofolic, çörek otu ve çakşır suyu bu 3 ü nün tüm kombinasyonu da etkilemiş olabilir bence.

aaa bu arada çok önemli bir notu paylaşmak istiyorum. Ovulasyon testim vardı 1 tane yaptım ve 2. çizgi aşırı silik çıktı, yani hamişsen pik olayı herkeste olmuyor.
Tebrik ederim. Sağlıkla ilerlesin inşallah kucağınıza almayı nasip etsin ☺️ Ben de ovulasyon testi yapmıştım silik çıkmıştı bende de olmamıştı.

X