2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Maşallah tatlım hemde ne gümbür geliyor seninki :halay:canım sende ölçüyordun ateş tablonu atarmisin
Tabi kuzum. Ama ben hamileliği görünce bıraktım ve reglde hmen sonra başlamadım. Amacım bebiş varsa yerleşme düşüşünü yakalamaktı. Daha önce ateşimi ölçtüğüm için bliyordum hangi derece aralığında ilerlediğini. İlk defa 35 e kadar düştü. Hatta o gün gözüm teste alışsın diye 1 tane test yapmıştım bembeyazdı.

1691902714610.jpeg

Tabi kuzum. Ama ben hamileliği görünce bıraktım ve reglde hmen sonra başlamadım. Amacım bebiş varsa yerleşme düşüşünü yakalamaktı. Daha önce ateşimi ölçtüğüm için bliyordum hangi derece aralığında ilerlediğini. İlk defa 35 e kadar düştü. Hatta o gün gözüm teste alışsın diye 1 tane test yapmıştım bembeyazdı.

Eki Görüntüle 3285903
Baya düşmüş ateşin sabah kaçta ölçüyorsun canım benimde 36.60 larda 3 gündür öyle bugün 7. Günüm ama düşüş olmadı

Baya düşmüş ateşin sabah kaçta ölçüyorsun canım benimde 36.60 larda 3 gündür öyle bugün 7. Günüm ama düşüş olmadı
Evet ama ben çoook fazla tablo inceledim. Kiminde 6. gün kiminde 7 kiminde 9. gün olmuş o düşüş. Ateş de kişiden kişiye değişiyor kesinlikle. Sabah 8 gibi uyanıyorum canım öyle ölçüyorum.

Bebeğim bugün döllenmenin daha 9. günü.2 ve 3 Ağustos pik gördüm. 3 Ağustos gece çatladı.

Aynen koyulaşma takibi yapacağım kaset test ile şimdilik 🥰 Sen ne zaman doktora gitmiştin canım? Ben beklim diyorum 6. hafta dan sonra gidip hem kalp atışını da duyarım aynı anda diye ama bir iki kişi erken git dediler bilemedim.
Cnm zaten 1-2 testte guzel koyulaşma olursa sağlıklı bebiş oluyor, testlerden bıle anlayabılıyosun
6. Haftada gidersen keseyi gör
10 gun sonra yıne çağırır kalp atışını gorursun allahın iznıyle

Ben oyle yapmıştım

Darısı bize kuzum inşallah 🥰🙏 bizim de sıramız gelmiştir inşallah
Kuzu dr ile yumurtlama takip ediyorum evde aynı şekil. Famera kullandım ya. Bu geceye iğne verdi ama vermese de kendisi çatlarmış son 4 aydır ilk kez pik gördüm sanırım ilk 😊 yani dr ile ilerlemek en güzeli tabi ama çaresizsen yapcak bir şey yok😊

X