2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Şuanda böyle 20 dk olsu testi yapalı, 30 dkdan sonrasını dikkate almayın yazıyor kılavuzda
Bu testin markası neydi acaba öğrenebilir miyim. Geçen gün artımed erken gebelik testi yapmıştım grupta ve diğer sitelerde de birkaç arkadaşın başına gelmiş test yalancı pozitif çıkarmış o yüzden soruyorum. Bugün eczaneye gittim danıştım öyle bir şey olmadığını testin güvenilir doğru sonuç verdiğini söyledi kafam karıştı birazcık

Benim de ilişkiden 7 gün geçti sabah bi uyanışla test yaptım tabii daha çok erken çıkmadı yine niye yaptım dedim ama bu sondu🤣 7 gündür beyaz akıntı devam ediyor kokusuz bakalım bekliyorum 🙏 bugun eşim de rüyasında çift çizgi görmüş onu anlattı normalde rüya görmez bu sefer bi umutluyum içten içe
Ayyy hadi inşallah alırsınız güzel haberi 🥰🙏

Kızlar bat a 5 gün var kaset test yapsam çıkar mı bi de akşam yapsam
Benim de yarın Bat'a 5 gün kalacak ama çıkmaz çünkü daha çatlamanın yarın 8. günü olacak. Önemli olan ne zaman çatlama gerçekleşti ve yumurta döllendi. Bu ay 1 kişi Bat'a 9 gün varken öğrendi mesela.

Benim de yarın Bat'a 5 gün kalacak ama çıkmaz çünkü daha çatlamanın yarın 8. günü olacak. Önemli olan ne zaman çatlama gerçekleşti ve yumurta döllendi. Bu ay 1 kişi Bat'a 9 gün varken öğrendi mesela.
Anladımm kuzumm 😢 ay kasığım battıkça varsa ya zarar verirsem diye düşünüyorum çok ayakta kaldığım için

Kızlar benim de bugün adet gecikmemin 8. Günü sabah test yaptım iki tane hem erken hem normal test maalesef hayali bir çizgi bile çıkmadı bu kadar uzun sure adet olamayınca o kadar umutlaniyorum ki geçen haftada yapmıştım tam moralim düzeliyor kafamı başka şeylere veriyorum test yapıyorum moral tekrar sıfır gerçekten ben anlamıyorum şimdiye kadar düzenli giden adetim tam bebek düşündüğüm ay düzen gitti Allah nasip edecek olsun ama geçen sene arkadaşımla aynı ay evlendik onun bebek doğdu 3 aylık oldu bile ben 1 senede vajinismus illetiyle uğraştım hep ona kafayı taktım şimdide bebek konusuna taktım tabi insanların sorusu da bitmiyor yas 30 olunca kimseyi evine alasım ya da kimseye gidesim gelmiyor bebek konusu açtıkları için:KK43:

Kızceler doktor eşime şöyle bir tahlil yaptırmış da ne için bilmiyorum ama bir bilginiz varmı

Eklentiler

• E1D50C8A-BC1E-4231-905B-D9395F8718F9.png
    E1D50C8A-BC1E-4231-905B-D9395F8718F9.png
    78,5 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar benim de bugün adet gecikmemin 8. Günü sabah test yaptım iki tane hem erken hem normal test maalesef hayali bir çizgi bile çıkmadı bu kadar uzun sure adet olamayınca o kadar umutlaniyorum ki geçen haftada yapmıştım tam moralim düzeliyor kafamı başka şeylere veriyorum test yapıyorum moral tekrar sıfır gerçekten ben anlamıyorum şimdiye kadar düzenli giden adetim tam bebek düşündüğüm ay düzen gitti Allah nasip edecek olsun ama geçen sene arkadaşımla aynı ay evlendik onun bebek doğdu 3 aylık oldu bile ben 1 senede vajinismus illetiyle uğraştım hep ona kafayı taktım şimdide bebek konusuna taktım tabi insanların sorusu da bitmiyor yas 30 olunca kimseyi evine alasım ya da kimseye gidesim gelmiyor bebek konusu açtıkları için:KK43:
Yaşın henüz genç bu konu da vajinusmus gibi kafayı takmayıp rahat olmadıkça ilerleyemiyorsun lütfen olumsuzluklara odaklanma

senin özelin kimseyi ilgilendirmez canm nelerle uğraştın neler yaşadın korunup korunmadığın ... ama maalesef millet durmuyor durmayacakalrda seni anlıyorum elimizden geldiğince kulaklarımızı tıkayacağız hee hee diyip geçicez :))

Benim halen ilk denemede ve tesadüfi şekilde hamile kalabilecek kadar şanslı bir insan olmadığımı bildiğim için inancım yok pek😅 o yüzden hiç heyecan yapmadım kesin test yanlış ya da 5 dk sonraki geçersiz falandır 😅 bir kaç gün bekleyip öyle yapacağım sabredebilirsem🤦🏼‍♀️ hayırlısı bakalım
Ben de öyle diyordum ama oluyor, bence sende de var ki 5 dakikaya takılma sonuçta senin çizgin birkaç dakika sonrasında çıkmış 2 saat falan sonra gölgeyi görerek öğrenenler oluyor 😄

Neyse kızlar buraya yazım tekrardan doktor kontrolüm vardı güzel haberllerle geldim sagda 19 sokda 13mm iki yumurtam var. Cumartesi tekrar çagırdı galiba çatlamamış olursa igne verecek
çok güzel yumurta boyutların :) 19 olan cts gününe kadar çatlamazsa 21-22 mm boyutlarına gelir o günde çatlarsa da şansın çok çok yükselir inşAllah :)

Benim bugün de negatif. Regl bekliyorum artık. Dün o kadar şiddetli belim ağrıdı ki size anlatamam benim regl döneminde hiçbir zaman belim ağrımaz ne oturabildim ne kalkabildim hiçbir şey yapamadım sol kasık ağrım da devam ediyordu çok umutlanmıştım bu ay çok pozitiftim elimden gelen her şeyi yaptım ama olmayınca olmuyor.
Biz elimizden geleni yapsakta nasipte yoksa olmuyor canım.Rabbimden hayırlısını istiyoruz demek ki bu ay hayırlı değilmiş

X