2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

çok güzel yumurta boyutların :) 19 olan cts gününe kadar çatlamazsa 21-22 mm boyutlarına gelir o günde çatlarsa da şansın çok çok yükselir inşAllah :)
İnşallah balım inşallah çatlamasın o güne kadar da igme versin en azından arkadan gelende çatlarsa şansım artar 😍😍

Bu testin markası neydi acaba öğrenebilir miyim. Geçen gün artımed erken gebelik testi yapmıştım grupta ve diğer sitelerde de birkaç arkadaşın başına gelmiş test yalancı pozitif çıkarmış o yüzden soruyorum. Bugün eczaneye gittim danıştım öyle bir şey olmadığını testin güvenilir doğru sonuç verdiğini söyledi kafam karıştı birazcık
Day’s doctor markası canım üstte görselini de paylaşmıştım bakabilirsin. İnan çok arada kaldım yalancı çizgi mi yoksa gebelik mi diye düşünüvem sanırım bir on gün kadar ☺️ bir kaç güne testi tekrarlsr sonra kan veririm sanırım

Bu ay klomen kullanmıştım canım günde bir verdi. Daha öncede 12. Günde 16mm oluyorsu genelde ilk dega bu kadar güzel boyutta doktorun istedigi gibi. Normalde ilişki günleri verir gönderirdi cumartesi tekrar çagırdı. Bugün ilişki cumartesiye kadsr yok dedi 😍😍tabi rakviyeler var kuzum 3 aydır hayot propolis geçne aydan da athena fodega 1 haftadır da adviktor içiyorum
Ay inşallah bu ay o ay olur canım benim gönlüne göre hayırlısı ile gelir bebişin🥹🤲🏻 ben de klomenin üçüncü günündeyim 😊

L

canım herkesin vücut ateşi farklı oluyor. Her gün sabah saat 6-8 arası ama aynı saatte mesela ben saati 7 ye kuruyorum her gün saat 7 de ölçüm yapıyorum. Dil altından yataktan çıkmadan direkt ölçüm yapıp ff App diye ateş programı var ona kaydediyorum. Yumurtlama öncesi ateşin kendi ateşin oluyor. Mesela benim 36.2 36.3 36.4 bu civarlar oluyor. Sonra yumurtlama zamanı gelince en düşük ateşten keskin bir yükseliş ile (0.3 lük) en az, ateş artıyorsa ve üç yüksek ateş ile devam ediyorsa, işte o en düşük ile yüksek ateş arasında yumurtlamanın olduğunu gösteriyor. Sana tablomu atacağım bak 14. Gün düşük ateşten (36.2) den 36.5 e yükseldi 15 gün. Yani 14-15 arası yumurtam çatladı. Çatladıktan sonra ateş yüksek gidiyor. Ta ki hamile değilsen ateşin adete bir iki gün kala düşüyor ya da tam adet günü düşüyor ve adet oluyorsun bak benimki bugün 36.6 ya düştü tahminim yarın 36.4 olacak ve yarın adet olacağım tahminim bu yönde. Çünkü benim adet olma ateşim 36.4 civarı

Ben favorilerime eklemiştim Fundacığım gayet net açıklamıştın👏
Merak edenler burdan bakabilir☺️

Neyse kızlar buraya yazım tekrardan doktor kontrolüm vardı güzel haberllerle geldim sagda 19 sokda 13mm iki yumurtam var. Cumartesi tekrar çagırdı galiba çatlamamış olursa igne verecek
Hadi gözün aydın olsun canım benim inşallah olacak o kadar inanıyorum ki🥹🥰 hem de ikiz olmalı düşünsene😁 hayırlısı olsun tabi ama Allah benden isteyin ben de vereyim diyor yeter ki ol desin. Peki cumartesiye kadar ilişki olacak mı bir şey dedi mi

Yok bebişim olmaz bişi. Hamile olduğunu bilmeyip neler neler yapanlar var 😂 cidden sağlıklı bir bebişse güzel tutunuyor aslında öyle düşük denen şey kolay değil.
İçimi rahatlatmannnnaa yüsss puannn canımmm benimm çok haklısınn😍 allahım hepimize pozitifler nasip etsinnn hayırlısıylas hep böyle dus ediyorum🥰

X