2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kılavuzdaki açıklamaya göre şimdi ben bu silik çizgiyi dikkate alıyım mı almıyım mı bir daha ne zaman test yapıyım bu belirsizlik beni öldürür nerden bulaştım keşke almasaydım 🤦🏼‍♀️😅
Al canım testin pozitif 😅 Eczane yakınsa bir de kaset test al istersen yarın sabah ilk idrarla onu da yaparsın☺️

Kizlar bu ay Mfk kullanmaya karar verdik esim icin yaninda ek olarak bal karisimlari falan mfk kullananiniz oldumu bir degisim oldumu tavsiye edermisiniz
Biz mfk yı aldık 1 hafta sonra ben zaten gebe olduğumu öğrendim
Biz öncesinde 1,5 ay kadar özellikle eşim keçi boynuzu pekmezini düzenli tüketti.
Bal fındık fıstık ceviz karışımı tarzı bir macun hazırlamıştık onu düzenli tüketti. Bende gerekli hormonal ilaç tedavimi oldum.Doğal yoldan 1-1,5 ayda aldık güzel haberi.
Elimde 1 kutu advictor 1 kutu azosperm var zaten şuan 5 aylık hamileyim ihtiyacı olan varsa pendik için eldenteslim edebilirim hediye olarak MFK ürünlerini

Eternal_8 Eternal_8 Bu arada tabloya göre senin bat’ın da ileride bize göre nasıl çıktı testinde ya bu hangi marka erken gebelik testi böyle😂
Ya evet daha 8 gün var benim regl olmama. Dün kahverengi azıcık bi lekelenme gördüm bugün dayanamadım gittm aldım hemen. Testte ilişkiden 7 ila 10 gün sonra yapılabilir diyor görselini ekleyeyim. Belki de yanlış sonuçtur ben hiç emin olamadım. Reglme daha 8 gün var kaset testte çıkar mı da

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    165,1 KB · Görüntüleme: 67
Kız daha 4 gün olmuş nasıl çıksın 😂 6-7 günden önce hamile bile sayılmıyoruz neredeyse. Yumurta tüplerden rahme doğru ilerliyor. Sonra daha rahme gelecek ve orada yavaş yavaş yerleşmeye başlayacak sonra da beta hormonu salacak.
Benim de ilişkiden 7 gün geçti sabah bi uyanışla test yaptım tabii daha çok erken çıkmadı yine niye yaptım dedim ama bu sondu🤣 7 gündür beyaz akıntı devam ediyor kokusuz bakalım bekliyorum 🙏 bugun eşim de rüyasında çift çizgi görmüş onu anlattı normalde rüya görmez bu sefer bi umutluyum içten içe

Ya evet daha 8 gün var benim regl olmama. Dün kahverengi azıcık bi lekelenme gördüm bugün dayanamadım gittm aldım hemen. Testte ilişkiden 7 ila 10 gün sonra yapılabilir diyor görselini ekleyeyim. Belki de yanlış sonuçtur ben hiç emin olamadım. Reglme daha 8 gün var kaset testte çıkar mı da
Valla bilemedim aynı markayı bir daha test et bulabilirsen.

İlişkinin üstünden 13 gün geçti demişsin ve 8 gün mü var adetine yanlışın var o zaman canım

İlişkinin üstünden 13 gün geçti demişsin ve 8 gün mü var adetine yanlışın var o zaman canım
Yok beybi uygulamada doğurganlık orta seviye gösterdiği gün ilişkiye girmiştik bu ay misafir gelme gitme kalmalı işler vs olunca sadece o gün bir araya gelebilmiştik o günü not almıştım o yüzden net biliyorum bugün ilişkiden sonraki 13. Günüm. Uygulamada da reglme 8 gün var gösteriyor. Günler doğru yani ama nerde yanlışım olabilir😔 bu ay ilk kez böyle bir şeye adım attık o yüzden aslında benim bu konuda çok bir bilgim de yok sizleri okuyup bir de araştırıp yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum☺️ ama günler dediğim gibi. Anormal bir durum mu🥹

Yok beybi uygulamada doğurganlık orta seviye gösterdiği gün ilişkiye girmiştik bu ay misafir gelme gitme kalmalı işler vs olunca sadece o gün bir araya gelebilmiştik o günü not almıştım o yüzden net biliyorum bugün ilişkiden sonraki 13. Günüm. Uygulamada da reglme 8 gün var gösteriyor. Günler doğru yani ama nerde yanlışım olabilir😔 bu ay ilk kez böyle bir şeye adım attık o yüzden aslında benim bu konuda çok bir bilgim de yok sizleri okuyup bir de araştırıp yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum☺️ ama günler dediğim gibi. Anormal bir durum mu🥹
O zaman tesadüf birkaç gün erken yumurtlamış olabilirsin anormal değil tabii ki😊
Yarın bi daha yap hatta arada kaldıysan akşam yap ben de merak ettim çünkü 😅

Birde eşinize pozitif olduğunu nasıl söylediniz sürpriz yapmayı düşünüyorum da ben 😀 kendide bekliyor ama olsun bu kadar belirtiye hamile olmazsan yuhh derim diyor😀
Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun rabbim sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin herhangi bir sorun varmıydı ve ne kadardır istiyordınuz

O zaman tesadüf birkaç gün erken yumurtlamış olabilirsin anormal değil tabii ki😊
Yarın bi daha yap hatta arada kaldıysan akşam yap ben de merak ettim çünkü 😅
Benim halen ilk denemede ve tesadüfi şekilde hamile kalabilecek kadar şanslı bir insan olmadığımı bildiğim için inancım yok pek😅 o yüzden hiç heyecan yapmadım kesin test yanlış ya da 5 dk sonraki geçersiz falandır 😅 bir kaç gün bekleyip öyle yapacağım sabredebilirsem🤦🏼‍♀️ hayırlısı bakalım

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun rabbim sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin herhangi bir sorun varmıydı ve ne kadardır istiyordınuz
Canım daha bat a 5 gün var benim erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama sağ kasığımda bıçak saplanması var normalde reglimde ağrılı geçer benim olmadan öncede kramp girer ama bu öyle bi ağrı değil ben oradan şüpheleniyorum kaset test yapsam mı dedim.. biz uygulamaya göre yumurtlama günümde karar verdik pik günüydü yani hamileysem çok şaşıeıcam bende çünkü hemen tutmuş olacak🥹

İnşallah öyledir🥹 Ama dediğim gibi normal kanama değil peçeteye geliyor sildiğimde.. çok yeniyim bu süreçte o yüzden detaylı soruyorum çok teşekkür ederim desteğiniz için🙏🏻 eğer yerleşme ise bugün ilişkiye girmem sakıncalı mı olur
İlişki sakıncalı mı bilgim yok araştırsanız daha iyi bu konuyu inşallah güzel haberler alırsınız

X