2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hmm anldm cnm
Kız daha 4 gün olmuş nasıl çıksın 😂 6-7 günden önce hamile bile sayılmıyoruz neredeyse. Yumurta tüplerden rahme doğru ilerliyor. Sonra daha rahme gelecek ve orada yavaş yavaş yerleşmeye başlayacak sonra da beta hormonu salacak.
hmm anldm cnm ınsan merk edyor ya

İlk defamı bu ölçüde oluyor iğneylemi oldu yoksa nasıl anlat?🤭
Bu ay klomen kullanmıştım canım günde bir verdi. Daha öncede 12. Günde 16mm oluyorsu genelde ilk dega bu kadar güzel boyutta doktorun istedigi gibi. Normalde ilişki günleri verir gönderirdi cumartesi tekrar çagırdı. Bugün ilişki cumartesiye kadsr yok dedi 😍😍tabi rakviyeler var kuzum 3 aydır hayot propolis geçne aydan da athena fodega 1 haftadır da adviktor içiyorum

Kızlar ilişkiden sonra 13. Günüm bugün. Dün hafif kahverengi leke görünce bugün dayanamadım test yaptım.. 5 ila 10 dk içinde çektim bunları hafif silik çizgi oluştu son anda dikkatli bakınca gördüm ama hiç anlamıyorum sizce kendi çizgisi mi yoksa ihtimal var mı? Kendi çizgisi olsa başta görür müydüm acaba ilk başta yoktu 8. Dk da falan göründü bu silik çizgi

Eklentiler

• 19E13A31-A862-4C23-AEDA-F86276EFFE28.jpeg
    19E13A31-A862-4C23-AEDA-F86276EFFE28.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_0434.jpeg
    IMG_0434.jpeg
    44,1 KB · Görüntüleme: 73
  • D6AB4A19-5C5F-4AF2-8FD8-B08EB756D5D6.jpeg
    D6AB4A19-5C5F-4AF2-8FD8-B08EB756D5D6.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 85
Tablodan baktım da regline var daha hemen umutsuzluğa kapılma hep de aklın acaba hamilemiyim diye orda olmasın rahat bırak kendini biraz oyalanacağın aktiviteler bul kendine
Yumurtlamam erken oldu regl günüm öne çekildi canım. 10 ay oldu rahat bırakmanın kralı benim onda sıkıntı yok vücudumda sıkıntı var 😂 olmuyor yani napalım artık

Kızlar ilişkiden sonra 13. Günüm bugün. Dün hafif kahverengi leke görünce bugün dayanamadım test yaptım.. 5 ila 10 dk içinde çektim bunları hafif silik çizgi oluştu son anda dikkatli bakınca gördüm ama hiç anlamıyorum sizce kendi çizgisi mi yoksa ihtimal var mı? Kendi çizgisi olsa başta görür müydüm acaba ilk başta yoktu 8. Dk da falan göründü bu silik çizgi
Ya da ben zorlayıp hayali bir çizgi mi görüyorum😅

Var gibi canım

Kız sana gel bi sımsıkı sarılam 😇😇. Cumartesiye digeride 16 olur igne verirse ikiz şansım var ama vermezse olmaz. Olsun bir olsun bizim olsun. Ama dün misafirlikte yap kız yap diye çullandılar üstüme sizimi kırım eve gidim başlayam dedim 2 kız var ikizde oglum olsun dedim belki
Dilek kapım açıktı allah büyük 🤭🤭🤭🤭
Olsun canım inşallah, dilek kapın açıktır da dileğin kabul olmuştur 🙏
İki kız iki erkek😍

Hamilesin cok büyük ihtimal canım hayırlı olsun 😄🙏🏻
İnşallah canım🙏🏻 ama çok güvenemedim sonuca ben bilmiyorum 🥹 5 dk içinde sonucu okuyun, 30 dk sonrasını dikkate almayın yazıyor testin kılavuzunda. Ben baktığımda 7. 8. Dk falandı öyle görebildim silik çizgiyi. Çok sabırsızım. Biraz daha sabredeyim sevinmeden önce 🙏🏻

İnşallah canım🙏🏻 ama çok güvenemedim sonuca ben bilmiyorum 🥹 5 dk içinde sonucu okuyun, 30 dk sonrasını dikkate almayın yazıyor testin kılavuzunda. Ben baktığımda 7. 8. Dk falandı öyle görebildim silik çizgiyi. Çok sabırsızım. Biraz daha sabredeyim sevinmeden önce 🙏🏻
Kılavuzdaki açıklamaya göre şimdi ben bu silik çizgiyi dikkate alıyım mı almıyım mı bir daha ne zaman test yapıyım bu belirsizlik beni öldürür nerden bulaştım keşke almasaydım 🤦🏼‍♀️😅

Bu ay klomen kullanmıştım canım günde bir verdi. Daha öncede 12. Günde 16mm oluyorsu genelde ilk dega bu kadar güzel boyutta doktorun istedigi gibi. Normalde ilişki günleri verir gönderirdi cumartesi tekrar çagırdı. Bugün ilişki cumartesiye kadsr yok dedi 😍😍tabi rakviyeler var kuzum 3 aydır hayot propolis geçne aydan da athena fodega 1 haftadır da adviktor içiyorum
Yaaa eğer ilk defaysa o zaman şansın çok canım☺️🙌🏻takviyelerle birlikte bebiş gelsin İn şa Allah🙌🏻🥰

X