2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu ay klomen kullanmıştım canım günde bir verdi. Daha öncede 12. Günde 16mm oluyorsu genelde ilk dega bu kadar güzel boyutta doktorun istedigi gibi. Normalde ilişki günleri verir gönderirdi cumartesi tekrar çagırdı. Bugün ilişki cumartesiye kadsr yok dedi 😍😍tabi rakviyeler var kuzum 3 aydır hayot propolis geçne aydan da athena fodega 1 haftadır da adviktor içiyorum
Tüm tuşlara basmışsın canım şimdi sıra bebeşin gelmesinde hayırlısıyla

herkeslere merhabaa
napıyorsunuz arkadaslarımm :*
evı sıldım camasıları kurutmalıga astım. kuruyanları topladım yerlestırdım
yemeği ocağa okoydum sımdı çalısmaya devam :KK70:
herkes nasııl iyisiniz dimi
Namaz kıldım oturdum küçük lösemi bir kız için Ya şafi çekiyorum.
Konu açmışlar orda gördüm, inşallah şifasını bulur küçük kız..
Herkese de dua ediyorum bu arada Rabbim gönlümüzdekini nasip etsin hayırlısiyla ❤️

Herkese de dua ediyorum bu arada Rabbim gönlümüzdekini nasip etsin hayırlısiyla ❤️
Ne kadar güzel bir şey ya hiç tanımadığın ve rastgele gördüğün bir kız çocuğu için gönülden dua edebilmek. Cennette senin gibiler için çok güzel bir yerin ayrıldığına eminim 🙏

Ne kadar güzel bir şey ya hiç tanımadığın ve rastgele gördüğün bir kız çocuğu için gönülden dua edebilmek. Cennette senin gibiler için çok güzel bir yerin ayrıldığına eminim 🙏
Güzel duan icin teşekkür ederim 😌 inşallah layık oluruz Yaradana🤲🏻
Biz kendi derdimizde uğraşırken, insanlar ne savaşlar veriyor. Allah'ım herkese kolaylık versin..

Benim halen ilk denemede ve tesadüfi şekilde hamile kalabilecek kadar şanslı bir insan olmadığımı bildiğim için inancım yok pek😅 o yüzden hiç heyecan yapmadım kesin test yanlış ya da 5 dk sonraki geçersiz falandır 😅 bir kaç gün bekleyip öyle yapacağım sabredebilirsem🤦🏼‍♀️ hayırlısı bakalım
deme öyle olur mu olur :KK70: ben ilk denemede hamile kalmıştım sandım ki hamile kalmak çok kolay :KK70: şimdi aylardır debeleniyorum tık yok

Benim de yarın Bat'a 5 gün kalacak ama çıkmaz çünkü daha çatlamanın yarın 8. günü olacak. Önemli olan ne zaman çatlama gerçekleşti ve yumurta döllendi. Bu ay 1 kişi Bat'a 9 gün varken öğrendi mesela.
Anladımm kuzumm 😢 ay kasığım battıkça varsa ya zarar verirsem diye düşünüyorum çok ayakta kaldığ
Kendini yormamaya çalış canım netleşsene kadar ☺️
şuan tatildeyiz ister istemez gezdik falan yorulunca hemen oturuyorum artık bugün son gün zaten 🙂 öyle yapayım inşallah sonuçlarımız pozitif olur ❤️ seninde mi ilk gebeliğin olacak canım ? Belirtilerin neler

Kızlar benim de bugün adet gecikmemin 8. Günü sabah test yaptım iki tane hem erken hem normal test maalesef hayali bir çizgi bile çıkmadı bu kadar uzun sure adet olamayınca o kadar umutlaniyorum ki geçen haftada yapmıştım tam moralim düzeliyor kafamı başka şeylere veriyorum test yapıyorum moral tekrar sıfır gerçekten ben anlamıyorum şimdiye kadar düzenli giden adetim tam bebek düşündüğüm ay düzen gitti Allah nasip edecek olsun ama geçen sene arkadaşımla aynı ay evlendik onun bebek doğdu 3 aylık oldu bile ben 1 senede vajinismus illetiyle uğraştım hep ona kafayı taktım şimdide bebek konusuna taktım tabi insanların sorusu da bitmiyor yas 30 olunca kimseyi evine alasım ya da kimseye gidesim gelmiyor bebek konusu açtıkları için:KK43:
konuyu açtıklarında herkesi bozmaya başlarsan onlarda sormamaya başlar :)

Anladımm kuzumm 😢 ay kasığım battıkça varsa ya zarar verirsem diye düşünüyorum çok ayakta kaldığ

şuan tatildeyiz ister istemez gezdik falan yorulunca hemen oturuyorum artık bugün son gün zaten 🙂 öyle yapayım inşallah sonuçlarımız pozitif olur ❤️ seninde mi ilk gebeliğin olacak canım ? Belirtilerin neler
Yok bebişim olmaz bişi. Hamile olduğunu bilmeyip neler neler yapanlar var 😂 cidden sağlıklı bir bebişse güzel tutunuyor aslında öyle düşük denen şey kolay değil.

allah kabul etsn kuzum bnde sımdı oglenı eda edebildim
ınsallah saglıgına kavusur kızımız. :KK200:

Evet canım ilk olacak sol tarafımda batma var birde sık sıkışıyorum hadi bakalım inşallah pozitiftir sen yapacak mısın bu akşam test?

Yok bebişim olmaz bişi. Hamile olduğunu bilmeyip neler neler yapanlar var 😂 cidden sağlıklı bir bebişse güzel tutunuyor aslında öyle düşük denen şey kolay değil.
bende bugun sık agrı cektım ya camasırları asarken cıplak bastım ondn mı herjalde dedım cok sukur gelen bısey yoktu. ınsallah da olmaz kızlar

bende bugun sık agrı cektım ya camasırları asarken cıplak bastım ondn mı herjalde dedım cok sukur gelen bısey yoktu. ınsallah da olmaz kızlar
Çamaşırları asarken "çıplak astım" diye okudum. Ağzım açık kala kaldım 😂😂😂😂

X