2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence o güne kadar sağdaki çatlamış olur. Zaten catlarsa güzel bir boyutta catlamis olacak. İnşallah tutar ya 😍
Bende çatlamış olur diye düşünüyorum canım zaten bugün gece 2 gibi olacal ilişki eşim geç geliyor tutarsa her şekilde yakalarız. Ateşle çatladıgını anlarım zaten o zaman ilişkiye devam ederim inşallah kalitelidir tutar dualarınızı eksik etmeyin 🙏🙏

Canım erken çatlama oldu bu ayda 31 temmuz-1 Ağustos arası çatladı , o yüzden üstüne 14 gün sayıyorum , bugün test yapmadım dünkü testi ekleyeyim , hep gölge var çok çok hafif, sabahta akşamda 🧐
Bebeğim 1 Ağustos'u baz alırsak 2 Ağustos 1. gün dememiz gerekiyor. Aslında bugün 9. günün. Sen bence yarın sabah testini tekrarla 🥰

Benim bugün de negatif. Regl bekliyorum artık. Dün o kadar şiddetli belim ağrıdı ki size anlatamam benim regl döneminde hiçbir zaman belim ağrımaz ne oturabildim ne kalkabildim hiçbir şey yapamadım sol kasık ağrım da devam ediyordu çok umutlanmıştım bu ay çok pozitiftim elimden gelen her şeyi yaptım ama olmayınca olmuyor.

Benim bugün de negatif. Regl bekliyorum artık. Dün o kadar şiddetli belim ağrıdı ki size anlatamam benim regl döneminde hiçbir zaman belim ağrımaz ne oturabildim ne kalkabildim hiçbir şey yapamadım sol kasık ağrım da devam ediyordu çok umutlanmıştım bu ay çok pozitiftim elimden gelen her şeyi yaptım ama olmayınca olmuyor.
Tablodan baktım da regline var daha hemen umutsuzluğa kapılma hep de aklın acaba hamilemiyim diye orda olmasın rahat bırak kendini biraz oyalanacağın aktiviteler bul kendine

Ay baya ikizler bebesi gelecek gibi 🥰🙏
Kız sana gel bi sımsıkı sarılam 😇😇. Cumartesiye digeride 16 olur igne verirse ikiz şansım var ama vermezse olmaz. Olsun bir olsun bizim olsun. Ama dün misafirlikte yap kız yap diye çullandılar üstüme sizimi kırım eve gidim başlayam dedim 2 kız var ikizde oglum olsun dedim belki
Dilek kapım açıktı allah büyük 🤭🤭🤭🤭

Acaba bugun yapsam cıkmz dmi
Kız daha 4 gün olmuş nasıl çıksın 😂 6-7 günden önce hamile bile sayılmıyoruz neredeyse. Yumurta tüplerden rahme doğru ilerliyor. Sonra daha rahme gelecek ve orada yavaş yavaş yerleşmeye başlayacak sonra da beta hormonu salacak.

X