2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canlar şimdi eğer yeniden nasip olduysa bu sefer yakın çevreme aileme de geç söylemeyi düşünüyorum. yaşadıklarından ötürü. En az 11-12 hafta düşünüyorum biraz daha riski kalkınca.sizlerib düşünceleri nedir bu konuda merak ediyorum.
Katılıyorum canım. Çok yıpratıcı bir süreç oluyor bence.

Neyse kızlar buraya yazım tekrardan doktor kontrolüm vardı güzel haberllerle geldim sagda 19 sokda 13mm iki yumurtam var. Cumartesi tekrar çagırdı galiba çatlamamış olursa igne verecek
19 olan çok güzel kuzum. Bana o boyutlarda iğne yapıyordu doktor değerlendirin mutlaka

19 olan çok güzel kuzum. Bana o boyutlarda iğne yapıyordu doktor değerlendirin mutlaka
Günde bir klomen kullandım canım kendisi çatladıgı için igne vermeme gerek diyordu genelde. Bugün ilişki olsun cumartesi sabah gel başka ilişki yok cumartesiye kadar dedi büyük ihtimal igne verecek

Günde bir klomen kullandım canım kendisi çatladıgı için igne vermeme gerek diyordu genelde. Bugün ilişki olsun cumartesi sabah gel başka ilişki yok cumartesiye kadar dedi büyük ihtimal igne verecek
Bence o güne kadar sağdaki çatlamış olur. Zaten catlarsa güzel bir boyutta catlamis olacak. İnşallah tutar ya 😍

Kız ben ocak ayı gebelik olanlayanlara etiket yapmışım siz nasış girmişim oraya yeni farkettim 😂😂😂
Ben de geçen gün bir derdim varda bi konuya bu başlığa yazar gibi yazmışım. Hemen fark ettim Allahtan😄 Yorum yazılan son başlıklara bakarken burası yerine yanlışlıkla dert başlığına tıkladım galiba😂

X