2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben yaptırmadım ama hormonlardan olabilir canım acimasi.

Impryle nerden ve ne kadara temin ediyorsun canım

Canım malum uygulamalardan alıyorum. Adını söylemek yasak mıydı ya? Llnk vermek mi yasaktı. Hatırlayamadım.... Tr.ndy.l diyeyim sen anla . İlk aldığımda 760dı, en son 920den aldım kuzum.
Tamam kuzum teşekkür ederim. Herşey aldı başını gidiyor bakim elimdeki takviyeler bitsin artık olmadı son çare bende alacagım. Sanada şifa olsun inşallah kaliteli yumoşların olsun

Kuzum bende mart ayında 6 haftalık düşük yaşadım kendinden düştü doktor 1 adet gör devam et denemeye dedi 5 aydır deniyorum baktırdım yumurtalarımda birşey yok 1 ay önce sen napmayı düşünüyorsun düşükle birlikte 9 aydır deniyoruz

Bende düşük yapmıştım düşükten sonraki 10. Ayımız denememiz inşallah bu ay son olur

Çektim senin için. Dünkü testim dağılmıştı bir de yanlışlıkla idrara batırdığım yeri tutumuştum ondan çok güvenenememiştim.
Ay buldummm ay çok sevindimmmm maşallah canımmmm sağlıkla kucağına al. Kan verdin mi? Ne güzel koyulaşmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…