2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlarım merhaba, konudan biraz bağımsız ama genital bölgemde bir sertlik hissettim. Bölgeyi tarif edemeyeceğim için görselde işaretledim. Geçenlerde şişlik olmuştu sivilce değildi ama ağrılı sivilce gibi bir şey sonra geçti şimdi tekrardan bir sertlik hissediyorum. Son zamanlarda kilo aldım iç çamaşırlarım sıkmaya başlamıştı bundan sebep mi ki dedim. Neden olur ve bunun için kadın doğuma mı gitmek gerekir bilginiz var mı? Teşekkür ediyorum🌸

Eklentiler

• IMG_0419.jpeg
    IMG_0419.jpeg
    20,8 KB · Görüntüleme: 46
Kızlarım merhaba, konudan biraz bağımsız ama genital bölgemde bir sertlik hissettim. Bölgeyi tarif edemeyeceğim için görselde işaretledim. Geçenlerde şişlik olmuştu sivilce değildi ama ağrılı sivilce gibi bir şey sonra geçti şimdi tekrardan bir sertlik hissediyorum. Son zamanlarda kilo aldım iç çamaşırlarım sıkmaya başlamıştı bundan sebep mi ki dedim. Neden olur ve bunun için kadın doğuma mı gitmek gerekir bilginiz var mı? Teşekkür ediyorum🌸
Dermatoloji de gidebilirsiniz.kadin doğuma da muayene olun derim ben. Çünkü bende siğil gibi bişey çıkmıştı kopmuştu ödüm koptu. Cildiye kadın dogumcuya yönlendirmişti uzmanlık alanı orası gördüğü için🌺

İyi yapmışsın insan bir iş bulamayınca çok takıyor. Kafayı meşgul etmek en güzeli. Batımız aynı görünüyor ama ben erken olurum diye tahmin ediyorum belki de 9 ay hiç olmayız kim bilir😄

Bak bana bunu yazmışsın en son 😍 kim bilir belki ayağını sürümüşsündür peşinden gelirim 🤩

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ay gene çok güldüm ya . Ben de bugün biraz kaytarmıştım. Meğerse yeni hamile haberleri gelmiş, sonradan fark ettim. İnce ince okumak lazım 😅
Bak ben de farkettim ne zaman ki mesajları okumadığım gün olur o gün birileri hamilelik haberi veriyor 😁😁 o yüzden atlatmadan okumak en iyisi oluyor. Sonrasında 40,50 sayfa okumak daha zor 😄

Bir de benim bat 18 ağustos. Az önce kahverengimsi kırmızımsı çok az bir kanama gördüm bu neden olur acaba daha 9 gün var adet ağrım da yok

Canım sen hamile misin 😍 tabloda bebiş var adının yanında. Ya ben senin testini kaçırmış mıyım? Nasıl öğrendin? Msjları da kontrol ettim göremedim bi türlü?

Ay buldummm 🥰🥰 ay çok sevindimmmm 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 maşallah canımmmm sağlıkla kucağına al. Kan verdin mi? Ne güzel koyulaşmış 😍
Anin canım sağolası. Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah
Bu ayki takviyeler sana çok iyi gelsin🙏🙏🙏

Abla kusura bakma kaç yerde etiketlemişsin yazdığım günün ertesi günü regli oldum ağrım çoktu 3 4 gün yazamadım Eylül ayıda geçer benim ekime kaldım ben memlekete gidiyorum inşallah ekim ayında görüşürüz gerçi ben yazarım ara ara hayırlı geceler herkese

Eğer ilişkiden sonra şişlik yapıyorsa doktora gidin mantar oluyor ben 5 ay tedavi gördüm anca iyileşti davul gibi şişerdi genital bölgem eşimede bulaştı birlikte tedavi gördük

X