2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok güzel seviyorum öyle insanlarıbenim kaynanam hep diyor aman diyor ben nigu gibi olamam onun evi çok düzenli diyor

Ay yok ya hiç benim yapabileceğim bir şey değil dayanamam tüylere fln. Zaten hasta etmiş kendini. Benim de bir tanıdığın evinde kedi vardı tertemiz baktılar ona rağmen evden birinin sağlık sorunları sebebiyle başka bir aileye verdiler. Riskli iş vallahi

Bende kesinlikle tabi kendine etdi şimdi tedaviyle bile iyileşmiyor

Ya o kadar güzel konuşuyorsun ki terapi gibi geliyor insana. Her kelimesinde ayrı ayrı rahatlıyor huzur buluyor insan. Çok iyi geliyorsun. İyi ki varsın. İnşallah her şey dilediğince gönlünce hayırla olur. Tekrar çok teşekkür ederim. Biz de bekleyelim rabbimin çizdiği yol başımızın üstüne

Bu ay hamiş olmayanlar artk Bir dahaki aya
1 bal çörek otu kullanacak
2 sana özelden yazacak
Ben bu ay bal çörek otuna bikaç gün geç başladım. Eşime diyorum adet olursam önümüzdeki ay beraber yiycez. Ben yiyemem öyle şeyler diyor. Dedim yiyeceksin!
Sorularımız sıkıntılarımız olursa da Niqu ya danışıcam
Bi de IADK gibi olmam lazım

Kızlar selam selamnm
Bayağı mesaj olmuş ya vugun yoğun geçiyor benim
Hamiş olan canlar tebrik ederimm inşallah hayırla sağlıkla kucağına alırsınız @IADK @sseymaaa diye birisi daha vardı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…