2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

aynen bende öyleyim cokta titizim evim herşeyim temiz düzenli olacak hatta benim eve gelenler şaşırıyorlar bu kadar calişip aynı zamanda evinde temiz cok düzenli diye e napayım mecbur kendim sağlığımız için yasadığımız yeride temiz tutmalıyız ne demişler temizlik imandandır 😍
Çok güzel seviyorum öyle insanları👏🏻benim kaynanam hep diyor aman diyor ben nigu gibi olamam onun evi çok düzenli diyor🤣

Görümcem köpek sakladı evde kaç defa eşim dedi sen iyi bakmıyorsun yok dedi iyice temizliyorum banyosunu yapıyorum ama biz mesela evine giderken ev çok kötü kokuyordu birde koltuklar halılar tüy içindeydi..ben kaynanama her kese dedim sabr edin kendisi vericek bakamıcak öylede oldu ama sonuç ne oldu kız şimdi tedavi oluyor yüzünden ayak tırnağına kadar delicesine kaşınmalar oluyor bedeni ne halde testlerin sonucunda çıktıki kesinlikle kediden köpekten uzak durucan doktor dedi bütün yatağı koltukları yeniden yıkamalısın🤷🏻‍♀️
Ay yok ya hiç benim yapabileceğim bir şey değil dayanamam tüylere fln. Zaten hasta etmiş kendini. Benim de bir tanıdığın evinde kedi vardı tertemiz baktılar ona rağmen evden birinin sağlık sorunları sebebiyle başka bir aileye verdiler. Riskli iş vallahi

Ay yok ya hiç benim yapabileceğim bir şey değil dayanamam tüylere fln. Zaten hasta etmiş kendini. Benim de bir tanıdığın evinde kedi vardı tertemiz baktılar ona rağmen evden birinin sağlık sorunları sebebiyle başka bir aileye verdiler. Riskli iş vallahi
Bende kesinlikle tabi kendine etdi şimdi tedaviyle bile iyileşmiyor

Sağol canım biliyorum o duyguyu o yüzden canı gönülden inanıyorum. Bende burda birinin pozitif testine kendiminki pozitif çıkmış kadar seviniyordum. İnsanız hepimiz ister istemez acaba benimki de olacak mı diye düşünüyor ya da neyi eksik yapıyorum da pozitifi göremiyorum da diyor. Ama ben inanıyorum herşeyin vakti saati var.

Ben lisede öğretmenim sınıf arkadaşlarımın çocuklarını okutuyorum. Kendimi bazen kötü hissettiğim olurdu. Sanki çok geç kalmışım gibi asla sahip olamayacakmışım gibi...
İçimden de hep diyordum benim yolum da başka çizilmiş demek ki. Kader dediğimiz şey bu bence. Rabbim hepimize güzel kaderler yazmıştır inşallah. Daha yolun neresindeyiz bilmiyoruz. Güzelliklerle dolu bir yok olsun hepimiz için.
Ya o kadar güzel konuşuyorsun ki terapi gibi geliyor insana. Her kelimesinde ayrı ayrı rahatlıyor huzur buluyor insan. Çok iyi geliyorsun. İyi ki varsın. İnşallah her şey dilediğince gönlünce hayırla olur. Tekrar çok teşekkür ederim. Biz de bekleyelim rabbimin çizdiği yol başımızın üstüne🤲🏻♥️

Bu ay hamiş olmayanlar artk Bir dahaki aya
1 bal çörek otu kullanacak
2 sana özelden yazacak 😄
Ben bu ay bal çörek otuna bikaç gün geç başladım. Eşime diyorum adet olursam önümüzdeki ay beraber yiycez. Ben yiyemem öyle şeyler diyor. Dedim yiyeceksin!😂
Sorularımız sıkıntılarımız olursa da Niqu Niqu ya danışıcam😄
Bi de IADK IADK gibi olmam lazım 😍😁

Kızlar selam selamnm
Bayağı mesaj olmuş ya vugun yoğun geçiyor benim
Hamiş olan canlar tebrik ederimm inşallah hayırla sağlıkla kucağına alırsınız @IADK🌺🙏😌 @sseymaaa diye birisi daha vardı sanırım😌🙏 🥹

X