2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Wow ay çok güzel çok sevindim😃😃. Kaçıncı gün bu? Ne kadar net duruyor gerçekten ovulasyon testi gibi😍
😂

1691579618221.png

Wow ay çok güzel çok sevindim😃😃. Kaçıncı gün bu? Ne kadar net duruyor gerçekten ovulasyon testi gibi😍
Düzeltme: yazmışsın zaten pardon. Fotoğraf lardan sonraki yazıları çok hızlı okudum atlamışım😁
Allah kucağına almayı nasip etsin🙏
Amin canım sağolasın. Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

Ve o meditasyonu her gece dinledim hiç aksatmadan. İlişkiden sonra ayağımı tavana dikip onu açıyordum nerdeyse 15 gündür sürekli dinliyorum. Ben çok zor uykuya dalan biriyim bana o kadar iyi geldi ki...

Valla kovsanız da gitmem. Giderken arkamdan götüreceklerim var. Canı gönülden dua ediyorum.

Melisanın gönderdiği dualar vardı onları da çok inanarak okumuştum. Ben çok umutluyum arkamdan çok kişi gelecek. Ben bir mağazaya girersem orası müşteri dolar 😄 şimdi de bu kervana katılıyorsam arkamdan sizler de geleceksiniz inşallah 🙏
Arkandan beni de götüüüüüüürrrr lütfeeeeen hepimizi al😍😍😍😍😍

Görümcem köpek sakladı evde kaç defa eşim dedi sen iyi bakmıyorsun yok dedi iyice temizliyorum banyosunu yapıyorum ama biz mesela evine giderken ev çok kötü kokuyordu birde koltuklar halılar tüy içindeydi..ben kaynanama her kese dedim sabr edin kendisi vericek bakamıcak öylede oldu ama sonuç ne oldu kız şimdi tedavi oluyor yüzünden ayak tırnağına kadar delicesine kaşınmalar oluyor bedeni ne halde testlerin sonucunda çıktıki kesinlikle kediden köpekten uzak durucan doktor dedi bütün yatağı koltukları yeniden yıkamalısın🤷🏻‍♀️
ben hayvanları severim ama evde bakılmasına karşıyım bahceli evin olacak bahcende cok güzel bakarsın evde oturdugun yer yediğin yemek herseye tüyleri karışabilir ay nebilim ben yapamam yapanında evine dahi gidemem

ben hayvanları severim ama evde bakılmasına karşıyım bahceli evin olacak bahcende cok güzel bakarsın evde oturdugun yer yediğin yemek herseye tüyleri karışabilir ay nebilim ben yapamam yapanında evine dahi gidemem
Yok bende evde kesinlikle yapamam birde ben her şeye çok ciddi yaklaşan biriyim hayvanda bir canlı onun aşısı sağlığı bakımı hiç kolay diğil bu işler bana göre

O kadar çok sevindim ki inan kendimizi gibi🥹🥹 aşırı duygulandım çok mutlu oldum😍 sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah 🤲🏻😍♥️
Sağol canım biliyorum o duyguyu o yüzden canı gönülden inanıyorum. Bende burda birinin pozitif testine kendiminki pozitif çıkmış kadar seviniyordum. İnsanız hepimiz ister istemez acaba benimki de olacak mı diye düşünüyor ya da neyi eksik yapıyorum da pozitifi göremiyorum da diyor. Ama ben inanıyorum herşeyin vakti saati var.

Ben lisede öğretmenim sınıf arkadaşlarımın çocuklarını okutuyorum. Kendimi bazen kötü hissettiğim olurdu. Sanki çok geç kalmışım gibi asla sahip olamayacakmışım gibi...
İçimden de hep diyordum benim yolum da başka çizilmiş demek ki. Kader dediğimiz şey bu bence. Rabbim hepimize güzel kaderler yazmıştır inşallah. Daha yolun neresindeyiz bilmiyoruz. Güzelliklerle dolu bir yok olsun hepimiz için.

Yok bende evde kesinlikle yapamam birde ben her şeye çok ciddi yaklaşan biriyim hayvanda bir canlı onun aşısı sağlığı bakımı hiç kolay diğil bu işler bana göre
aynen bende öyleyim cokta titizim evim herşeyim temiz düzenli olacak hatta benim eve gelenler şaşırıyorlar bu kadar calişip aynı zamanda evinde temiz cok düzenli diye e napayım mecbur kendim sağlığımız için yasadığımız yeride temiz tutmalıyız ne demişler temizlik imandandır 😍

X