2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

YAa dün bende baktım forumlara cidden hep ikiz üçüz olur mu olur valla nasip Allah razı olsun inşallah senin de gönlüne göre olur

benimde normalde batım 23 ama erken yumurtlamaya göre 20 de olacam bakalım inş olmamda

Ben koltukla,yatak için istiyorum derin temizliğe büyük süpürgem var onunla yapıyorum günlük süpürmeyi de robot yapıyor Fantom el süpürgesi var bende çok memnunum çekişi çok iyi ama kablosu sinir bozucu yetmediği yerler oluyor

büyük süpürgelerin aparatları var ya boruyu çıkarıp küçük yassı olan ucu takınca koltuk yatak temizliği çok rahat yapılıyor canım

Kızlar bakın size 2 tane örnek paylaşıyorum. Dün bir tane daha görmüştüm ancak onu bulamadım. Dün bulamadığımda ovulasyon testinde pik olmadan önce kızda çatlama gerçekleşiyordu. Sonrasında pik oluyordu. alttaki görsellerde ise daha farklı. Mesela size bahsettiğim durum var bir tanesinde ovulasyon testinde negatife dönüyor ancak 2 gün sonra çatlıyor kızın yumurtası. Diğer birinde ise tam pik gördüğü gün çatlama gerçekleşiyor. Aslında doktorların bizlere 10. günden itibaren bir dolu bir boş gidin demelerinin sebebi belki de budur. Onların da şüphelendiği bu durumlardan ötürü olabilir.

Eklentiler

• IMG_6862.jpeg
    203,6 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_6863.jpeg
    175,5 KB · Görüntüleme: 33
biri 9. diğeri de 10.dpoda pozitifi görmüş :) demek ki o kadar erken de görülebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…