2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bakın size 2 tane örnek paylaşıyorum. Dün bir tane daha görmüştüm ancak onu bulamadım. Dün bulamadığımda ovulasyon testinde pik olmadan önce kızda çatlama gerçekleşiyordu. Sonrasında pik oluyordu. alttaki görsellerde ise daha farklı. Mesela size bahsettiğim durum var bir tanesinde ovulasyon testinde negatife dönüyor ancak 2 gün sonra çatlıyor kızın yumurtası. Diğer birinde ise tam pik gördüğü gün çatlama gerçekleşiyor. Aslında doktorların bizlere 10. günden itibaren bir dolu bir boş gidin demelerinin sebebi belki de budur. Onların da şüphelendiği bu durumlardan ötürü olabilir.
bu sıcaklık ölçüleri farklı görünüyor onu anlayamadım ama demekki 9 ve 10 günde cıkıyor pozıtıf olunca 😊

Günaydın sekerparem
Gecikmedim daha birkaç gün geçsin öyle giderim diyorum kan vermeye ya da test alırım önce 😌🙏
Ne gelen var ne giden belirtilerim de yok 🫠🫠

büyük süpürgelerin aparatları var ya boruyu çıkarıp küçük yassı olan ucu takınca koltuk yatak temizliği çok rahat yapılıyor canım
Yapıyorum onunla büyük temizliğim de canım ben günlük el süpürgesi oluyor ya öyle bir şey istiyorum

Eklentiler

• 20230809_102041.jpg
    20230809_102041.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 95
Kizlar benimki burdan dönmez bir gün var yarışmacı arkadaşlara başarılar son testim di artık adeti beklicem

Eklentiler

• IMG_20230809_105041.jpg
    IMG_20230809_105041.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20230809_105022.jpg
    IMG_20230809_105022.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 76
G
Günaydın Kızlaar testi dün yapmıştım negatifti bugün yapmadım belirti olarak bel ağrım var sadece birde kasıklarımda ani hareketler bi kasılma oluyor psikolojikte olabilir ama bu ay umudum yok zaten kırmızıları bekliyorum.

dogru içimde kalmasın bu ara eve sardım evlendiğimizde alel acele halı almıştım ara korıdora halı da bakıyorum duresuer takımı da bakıyorum
Bak bak değişiklik iyidir 😁 ben alel acele olmasın diye begenemediklerimi almamıştım begendikce alırım diye ev tam ev gibi olamamıştı bomboştu dhdhdhd

A Afratafrac Niqu Niqu L A L L A L P Psikolog2426 melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss Perlitik Perlitik fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro kızlar sonuç çıktı progesteron nasıl bugün gidemeyecem doktora yarın tekrar kan verip artışına bakacam etiketleyemediklerim kusura bakmayın
Canım sen yazdıktan sonra bende Google baktım seninki sanki bir tık yüksek çıkmış sen yine tabi doktoruna göster değerlerin şimdilik çok yüksek olmadığı için belkide normal diyecek..mesela benden progesteron değerine bakmak istemedi doktor çünkü zaten iğne fitil yazmış alıyorum ondan ama vitamin d MaşAllah çok iyi çıkmış benimki 4 çıkmıştı🤦🏻‍♀️şimdi bilmiyorum kalkmışmı ya yok

Yok bebegim henüz, benim bat muhtemelen 13 ve 16 sı arası bi sey, pazar tatile gidiyoruz insallah patlatmaz beni 😄😄 gebelikten de pek umudum yok sanmıyorum ama hayırlısı kapıları kapatmamak lazım hani gecen ay egitim arastırmadan randevu almıstım sonra saldım diye gitmemistim hatırlarsın belki bu ay bi gidiyim diyorum 🌺

X