2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay hadi inşallah o ay bu ay olur bari çok teşekkür ederim canım

Hahahahha bence o benim sözlü beyanıma inanmadı sperm testi yaptırdık iyi dediler dedim ya ısrarla görmek istedi getirdiğimde de mahcup olup geri dönüş yaptı😅

Henüz sonucu istediğim gibi olmadı😁 bir de hamile kalırsam tamam bu iş inşallah 🙈

İnşallah canım benim çok teşekkür ederim 🤲🏻

Ah yavrum ah bu yolda neler yapıyoruz neler seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de öyle asla doktora danışmadan bir şey yapmam diyenlerdendim ama birkaç defa Progestan kullandım danışmadan🙄 inşallah hakkında hayırlısı olur 🤲🏻

Bacım artık çok geç klomene başladım. Beni tekrar çağırdı ya gittiğimde Progestan ya da duphaston kullanmayı soracağım

O bence inanmadı benim olaya yani sperm testi yaptırdık iyi dediler dediğime inanmadı öğleden sonra elimde zarfla gelince şok oldu bence😁 o güzel duana amin diyorum Allah razı olsun senin de gönlüne göre olsun inşallah 🤲🏻❤️

Unuttuğundan değil bacım dediğim gibi o bence inanmadı benim sözlü beyanıma. Sperm testi yaptırdık iyi dediler dedim benim görmem lazım da lazım diyip durdu elimde zarfla gelince şok oldu tabi. İnşallah iyi olur sonu da ya🥰

Bu yumurtlama takibi oluyor dimi canım? Peki bana hap gittikten 4 gün sonra gel dedi ama yine de bu süre zarfında gün aşırı olsun dedi. Peki ben erken yumurtlarsam bunu 4 gün sonra yine de anlayabilir mi acaba

İnşallah ya güzel haberler vermeyi çok ama çok isterim aşko🥰🥰😍😍♥️
Canim 4 gün sonra normal şartlarda tam yumurtanın olgunlaştığı güne denk geliyor. Cagirdiysa demekki yumurta büyüklüğüne bakıp ona göre çatlama iğnesi vuracak

Patates kızartmak biber közlemek tavuk pişirmek ve börek ısıtmak dışında kullanmadım daha başka ne yapılır ki ☺️ Mesela karnıyarık yaparken de derim yağda kızartmam. Airfryda yapacaktım patlıcanı ikiye böldüm çizikler attım yağladım airfryda pişirdim ama hiç güzel olmadı tadı bir tuhaf oldu. Fırına da bu şekilde koyuyorum çok güzel oluyor.
Canım kışın kestane öneririm çoook güzel oluyor. Babam sırf o kestaneyi çok sevdiği için bize geliyor :d

Kızlar bende bı hastalık çıkmış kedilerden bulaşan toksokplazma diye bı şey bebeğe geçmeden bı şey yapılmasi gerekiyor bugün tekrar kan verdim sonuçları perşembe ogrencem inşallah bı sıkıntı çıkmaz bebekte yada bende dua ya ihtiyacım var 🤲🤲
Kedi varsa kumuna yaklaşma bile canım eşin ilgilensin

Ne zaman girmesem sayfalarca muhabbet dönüyor burada ya 😂 ilgi alanlarımı konusmussunuz yine 😂 robot süpürge kesinlikle her evde bulunması gereken bişey bütün hafta planlı şekilde temizlik ayarlarsanız eviniz de dağılmıyor (robot çalışacak diye toplu olmak zorunda 😂) hiç toz pislik de kalmiyor. Benden daha iyi süpürüyor çoğu yeri dip köşe girebildigi için 😂 bende roborock var tavsiyem halı görünce silme aparatını havaya kaldırandan almanız. Silmeyi zaten kullanmam demeyin silerek supurdugu için toz kaldırma gibi bişey olmuyor ev pırıl pırıl oluyor. Sonra isterseniz deterjanlı suyla silersiniz 😁
Airfryera gelecek olursak bir robot süpürge gibi voov kesin almalısınız bişey değil bence 😁 iki sevdiğim ozelligi var birisi kendim için usenmiyorum hemen patates kızartip yiyorum ikincisi de dondurucuda olan köfteleri direkt içine atıyorum buz çözülmesine gerek olmadan yapıyor. Xiaomi küçük hazneli iki kişi artı bı de minnak çocuğunuz varsa yeterli gelebilir ama yetmediği durumlar oluyor fırın açılıyor yine. Kesinlikle alın elim ayağım diyemem belki ben alisamamisimdir bilmiyorum olsa yiyecekler daha sağlıklı daha az yağlı kocaman firin çalıştirmiyosun evet ama bir robot süpürge de değil benim için 😅

Kızlar şöyle birleye denk geldim ama doğrumudur sizce

Eklentiler

• 27F77EAE-885A-4DD0-B993-86EB01DCC4ED.jpeg
    27F77EAE-885A-4DD0-B993-86EB01DCC4ED.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 38
Kızlarrr bu gün benim çatlatma iğnemi vurdum perşembe çatlamış mı diye gideceğim kontrole çatlamışsa normalde bat muhtemelen öne çekilir dimi bat 28 14 gün sayarsak 24 falan oluyor herhalde

Kızlarrr bu gün benim çatlatma iğnemi vurdum perşembe çatlamış mı diye gideceğim kontrole çatlamışsa normalde bat muhtemelen öne çekilir dimi bat 28 14 gün sayarsak 24 falan oluyor herhalde
Ben iğneden 16-17 gün sonra adet oluyordum.
Biz sende olumluyu düşünelim, o kadar gün sonra gebelik haberini alalim inşallah 🤗

Ben iğneden 16-17 gün sonra adet oluyordum.
Biz sende olumluyu düşünelim, o kadar gün sonra gebelik haberini alalim inşallah 🤗
Ayy amin inşallah insan gerçekten ruh sağlığını korumakta zorlanıyor bu ayda olmasa aşılamaya geçeceğiz lütfen dualarınızı eksik etmeyin hepimiz bebişlerimize kavuşalım iş yoğunluğundan bu hafta çok aktif olmadım ama her akşam sizleri okuyup hepinize dua edip yatıyorum 🥰🥰

Ayy amin inşallah insan gerçekten ruh sağlığını korumakta zorlanıyor bu ayda olmasa aşılamaya geçeceğiz lütfen dualarınızı eksik etmeyin hepimiz bebişlerimize kavuşalım iş yoğunluğundan bu hafta çok aktif olmadım ama her akşam sizleri okuyup hepinize dua edip yatıyorum 🥰🥰
Canım hiç ama hiç olumsuzu aklına getirme. Olumsuz tecrübeler var ben de dahil ama çoğu kişi de pozitif gördü bu tedavi sayesinde. Benim de bu ay olmazsa ikinci aşılama düşünüyorum. Nasip olsun da tedaviyle olsun hoş, yeter ki sağlıkla gelsinler 🤲🏻😍

Ben de çok memnunum gerçekten üstümden büyük bir kalkıyor. Süpürgeyi çalıştırıyorum o tüm evi süpürsene kadar ben toz alıyorum diğer temizliklerimi yapıyorum. Hem siliyor da koltukların yatağın altı hiç toz tutmuyor bence almalısın ☺️ ben Roborock kullanıyorum çok memnunum
Alıcam İnşAllah bir işe atılıyorum bakalım olursa kendime hediye alıcam ☺️

X