2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım sen yazdıktan sonra bende Google baktım seninki sanki bir tık yüksek çıkmış sen yine tabi doktoruna göster değerlerin şimdilik çok yüksek olmadığı için belkide normal diyecek..mesela benden progesteron değerine bakmak istemedi doktor çünkü zaten iğne fitil yazmış alıyorum ondan ama vitamin d MaşAllah çok iyi çıkmış benimki 4 çıkmıştı🤦🏻‍♀️şimdi bilmiyorum kalkmışmı ya yok
Canım hamilelikte yükselir zaten bana düşük gibi geldi sanki

A Afratafrac
O kadar inanmıyorum ki acaba ovulasyon testi mi diye düşünüyorum. Pozitifi sadece orda görünce. 13. Gün diye hesapladım

Eklentiler

• IMG_20230809_102241.jpg
    IMG_20230809_102241.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 84
Progestron 10 üzerinde olursa iyiydi sanki. Crp dediği enfeksiyon kanda enfeksiyon var sanırım bir de şeker biraz yüksek görünüyor. Doktorla görüştün mü canım
Yok canım görüşmedim enfeksiyon biraz yüksek inş yükselmez progesteronda korkuyorum ben tutunamazsa diye

biri 9. diğeri de 10.dpoda pozitifi görmüş :) demek ki o kadar erken de görülebiliyor
Canım bence varsa cok silikte olsa 9. Gün cıkıyor ya illa ki gözüküyor bi seyler kimin testine baksam genelde 9 10. Gün bi seyler görüyor, 11 12 de cıkanlar da var tabii ama aylardır tecrübem bu yönde o yüzden ben 10. Gün pozitif silikler görmezsem anlıyorum tutmadıgını

Ne zamandır istiyordun kusum belirti var mıydı ve hangi günleri değerlendirdin
4 yıllık evliyim canım. Ovulasyon tam pik olmadan önceki geceyi ve ilk defa ondan sonraki geceyi de üst üste değerlendirdik. Sonrasında 2 kere birer gün boş bırakmıştık. Bu ay çörekotu kürünü yapmıştım. Belirti olarak sağ tarafındaki ağrı hiç geçmedi yumurtalyınca olan ağrı gibi hafif de olsa hep var

4 yıllık evliyim canım. Ovulasyon tam pik olmadan önceki geceyi ve ilk defa ondan sonraki geceyi de üst üste değerlendirdik. Sonrasında 2 kere birer gün boş bırakmıştık. Bu ay çörekotu kürünü yapmıştım. Belirti olarak sağ tarafındaki ağrı hiç geçmedi yumurtalyınca olan ağrı gibi hafif de olsa hep var
Maşallah sağlıkla ilerlesin insallah 😍 ne zamandan beridir olmuyordu peki

Hadi gözünüz aydın kusum saglıkla kucagına al

İnanamıyorum hamişmisin?🥹dün sen beni mesajınla ağlatdın o kadar içden sana yazdımki sanki hiss etmişdim🥺çok sevindim kuzum çok hatda inanmıyorum😍

X