2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Şöyle klomen kullandığım ilk seferde yumurtam büyüdü çatlattık ama döllenme olmadı ve kist olarak kaldı 1 tanesi ikinci kullanışımda ikisi de kist olarak kaldı femarada gebe kalma olasalığı ve canlı doğum oranı çok çok daha yüksekmiş klomene göre bir de söyle bir şey var bende pcos olduğu için rahimde incelik var klomen daha da inceltiyor rahmi doğal olarak bebek tutunamıyor sonuçlarda femarada hamilelik oranın daha yüksek olduğu görülüyor klomenin artı yönü ise çoğul gebelik olması tabi bu da kişiden kişiye göre değişiyor
Yani ikisi karşılaştırılınca femara daha yüksek oranlara sahip
Oy bir önceki msja bak. Ben De tam femara kullanacağım diyordum. Yuppiiy. İyi bir tercih yapmışım o zaman. Klomen ben de kullandım ama femara daha iyi diyorlar ve kist oranı da daha düşükmüş sanırım.

Şöyle klomen kullandığım ilk seferde yumurtam büyüdü çatlattık ama döllenme olmadı ve kist olarak kaldı 1 tanesi ikinci kullanışımda ikisi de kist olarak kaldı femarada gebe kalma olasalığı ve canlı doğum oranı çok çok daha yüksekmiş klomene göre bir de söyle bir şey var bende pcos olduğu için rahimde incelik var klomen daha da inceltiyor rahmi doğal olarak bebek tutunamıyor sonuçlarda femarada hamilelik oranın daha yüksek olduğu görülüyor klomenin artı yönü ise çoğul gebelik olması tabi bu da kişiden kişiye göre değişiyor
Oranlar azımsanmayacak kadar farklı aslında. fnd_50 fnd_50 canım sende klomen yerine femaraya mı başlasan ?

Teşekkür ederim canım çok güzel açıklamışın direkt aklıma yattı ☺️

Çokk risk altındasın kuzum sen 🤣🤣
2 tane de yeni torunum oldu. Et parçaları resmen. İzmir de muhabbet kuşu isteyen olursa verebilirim ücretsiz. Ancak koşullarım var. Hayvanlar tüm gün kafeste kapalı kalmayacak, evde çocuk varken çocukla yalnız bırakılmayacak. Maalesef arkadaşımın 2 yaşındaki kızı avucunda sıkıp öldürdü. Aşırı güçlü oluyor küçük çocuklar.

Ahahahah😂 vallahi bende kınardım ve artık bende doktor kontrolsüz kullanırım diyorum. Kınadığımızı yaşamadan ölmezmişiz 😂 önceleri çok saçma gelirdi ama artık gayet mantıklı geliyor. Bir de zaten bu yoldan geçtiğin için ne zaman ne yapman gerektiğini biliyorsun
Aynen canım ya. Gerçekten böyle kontrolsüz kullanacağım diyenlere sakın derdim. Doktorsuz olmaz derdim. Belki şimdi beni de kınayacak hanım arkadaşlarım vardır. Ama gerçekten bu çaresizlik insanı yapmayacağı şeyleri yapar hale getiriyor ya. Gerçi öncesinde tecrübeli olduğumdan nasıl kullanılacağını da üç aşağı beş yukarı biliyorum... Hakkımızda hayırlısı. Umarım sana hiç ihtiyaç olmadan hamile kaldığını öğreniriz canım. Benim bat yarın. Şimdi test yaptım gene negatif. Yok yani artık kesin.

Olsun bak. İŞte buranın en güzel yanı da bu. Birbirimizi uyarabiliyoruz. Fark ettik yol yakınken. Kİmbilir daha ne kanlar aldırtacaktı mendebur herif.
Bir de bana ilaç vermişti inferpro diye o ilacın bittiğini yazdım ki ilacı eczaneden değil kendi muayenesinden almıştım hocam bitti dedim tamam lama buraya gelince alırsın tarzında bu muhabbet oldu yani bana oraya gidene kadar hiçbir vitamin takviyesi kullandırmıyor sırf oradan alayım diye ki ben tüp mideli birisiyim benim vitamin oranlarım düşük saçmalığa bakar mısın ya melisaa93 melisaa93

Teşekkür ederim canım çok güzel açıklamışın direkt aklıma yattı ☺️
Rica ederim canım yine tecrübelediğime göre bir şey daha söylemek istiyorum doktorumun bana fayda sağladığı nadir şeylerden birini 😅 şöyle mesela ben 20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum 19 unda ilişki dedi 21-22-23 şeklinde ilişki önerdi daha önce klomen kullandığımda iğneden 36 saat sonra gün aşırı demişti doktor bu işe yaramamıştı mesela bende

Yavru kuşlarım size birşey söyleyeceğim. daha önce böyle yazanları kınardım başıma geldi. Bu ay doktor kontrolsüz femara kullanacağım. Artık çaresizlik mi, tükenmişlik mi ne diyeceğim bilmiyorum. Yanına bir de promotil ve ımpryl eklemeyi düşünüyorum. Bir gün biri bir gün biri olacak şekilde. FSH değerim 11.8. doktorum yumurtlayıp çatladığım için sıkıntı olmadığını söylese de ben artık yumurtamın kalitesiz olduğunu düşünmeye başladım. Biraz onlara destek çıkacağım... Daha önce klomen tecrübem de olduğu için kistten korkum da yok. @imagination forever melisaa93 melisaa93 A Afratafrac fnd_50 fnd_50 O ozgeeeee1 tweeetyyy tweeetyyy @yenibirhayal @beyons
Korkum yok diyorsan kullan kuzum. Şifa olsun inşallah 😍❤️

Canım seninle biz aynı değilmiydik benim 7 gün kaldı , senin kaçtı çatlama günün ..
Canim takvimde bat 16 ağustos görünüyor ama yumurtlama akıntısı erken gelmisti ve zaman çatladı bilmiyorum, var mıdır diye test yapıyorum çıkmayınca umutsuz oldum. En son 12.günü degerlendirdik verimli günler içinde.

Aynen canım ya. Gerçekten böyle kontrolsüz kullanacağım diyenlere sakın derdim. Doktorsuz olmaz derdim. Belki şimdi beni de kınayacak hanım arkadaşlarım vardır. Ama gerçekten bu çaresizlik insanı yapmayacağı şeyleri yapar hale getiriyor ya. Gerçi öncesinde tecrübeli olduğumdan nasıl kullanılacağını da üç aşağı beş yukarı biliyorum... Hakkımızda hayırlısı. Umarım sana hiç ihtiyaç olmadan hamile kaldığını öğreniriz canım. Benim bat yarın. Şimdi test yaptım gene negatif. Yok yani artık kesin.
Geçen hafta bende şu an sen gibi hissediyordum canım. Kullanmanda ben bir sakınca görmüyorum açıkçası.zaten bu yolda hep birlikte çok tecrübe edindik birbirimizi doğru yönlendireceğimize inanıyorum.

2 tane de yeni torunum oldu. Et parçaları resmen. İzmir de muhabbet kuşu isteyen olursa verebilirim ücretsiz. Ancak koşullarım var. Hayvanlar tüm gün kafeste kapalı kalmayacak, evde çocuk varken çocukla yalnız bırakılmayacak. Maalesef arkadaşımın 2 yaşındaki kızı avucunda sıkıp öldürdü. Aşırı güçlü oluyor küçük çocuklar.
Eneym torun tombalağa bile karışmışsın kuzum sen. Maşallah yaaa. Kuşlar yeni doğunca et parçası gibi oluyorlar evet 🤣🤣 biraz büyüsünler ama büyüdükçe de vermeye kıyamazsın.. Benim de kedilerim var 😍🤣

Bir de bana ilaç vermişti inferpro diye o ilacın bittiğini yazdım ki ilacı eczaneden değil kendi muayenesinden almıştım hocam bitti dedim tamam lama buraya gelince alırsın tarzında bu muhabbet oldu yani bana oraya gidene kadar hiçbir vitamin takviyesi kullandırmıyor sırf oradan alayım diye ki ben tüp mideli birisiyim benim vitamin oranlarım düşük saçmalığa bakar mısın ya melisaa93 melisaa93
Bu adam Kayserili mi 😂 tam bizimkilerin yapacağı hareket

Oy bir önceki msja bak. Ben De tam femara kullanacağım diyordum. Yuppiiy. İyi bir tercih yapmışım o zaman. Klomen ben de kullandım ama femara daha iyi diyorlar ve kist oranı da daha düşükmüş sanırım.
Ben her klomen kullandığımda kistim oldu hatta birisinde 2 kistim oldu 4 mm 8 mm şeklinde doktor değiştirdim yeni gittiğim doktor kistler geçmezse tedaviye başlayamam demişti allahtan o ay klomende sonra duphaston kullanmıştım da geçmişti kistler

Rica ederim canım yine tecrübelediğime göre bir şey daha söylemek istiyorum doktorumun bana fayda sağladığı nadir şeylerden birini 😅 şöyle mesela ben 20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum 19 unda ilişki dedi 21-22-23 şeklinde ilişki önerdi daha önce klomen kullandığımda iğneden 36 saat sonra gün aşırı demişti doktor bu işe yaramamıştı mesela bende
Bende de ilişkiler aynı böyle oldu ilkinde gün aşırı ikincide üst üste ☺️İlkinde tuttu ikincide tutmadı 😂

Bu adam Kayserili mi 😂 tam bizimkilerin yapacağı hareket
Ahhahah bilemiyorum nereli tek bildiğim 2000 fazla hastası olması normal gebelik süreci takip etmemesi ve aşırı pahalı bir yer olması izmirden aydına gelin geldim ben aydın küçük bir yer olmasına rağmen izmirdeki çoğu özel muayeneden daha fazla mesela ücreti

X