2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Buradaki arkadaşlar bilir İzmir’deki iyi doktorları ☺️ Sana güzel bir doktor bulalım artık takibini onunla yaparsın
Valla çok sevirim ya bir ahmet seçkin önoğlunu biliyorum senelerin doktorun 26 yaşındayım düşünün o doğurtmuştu beni hsg çekimim onda oldu ama hemen aşılamaya geçmek istedi ben kabul etmeyince 3 ay beni kontrol etmeden klomen yazdı sinir oldum bıraktım bende çiğdem karası biliyorum yengem ablam ona doğum yaptırdı o kadar

Buradaki arkadaşlar bilir İzmir’deki iyi doktorları ☺️

Buradaki arkadaşlar bilir İzmir’deki iyi doktorları ☺️ Sana güzel bir doktor bulalım artık takibini onunla yapar

Zaten kaos oluyor büyüdüklerinde verirken. O kadar ince eleyip sık dokuyorum ki. Resmen sözxleşme imzalatacam verdiğim kişiye kuşaiyi bakacağına dair. Napim evlatlarım gibi seviyorum onları. Ama iyi bakacğaını bildiğim biriys pek üzülmüyorum. Biliyorum çünkü eşek sıpalarımın keyifleri yerlerinde olacak diye.

Bunlarda İrem ve Beyazıt 🥰 tüm çocukların anne ve babaları. Toplam 20 yi geçmiştir yavruları oldu hep dağıttım.

Eki Görüntüle 3283579
Oyyy bayılırım bayılırımmmmm maşallah kuzularına çok güzeller 😍😍😍 ve yine kocaman bir maşallah üreme sağlıklarınaa 🤣🤣 çok bereketlilermiş 🧿

Valla çok sevirim ya bir ahmet seçkin önoğlunu biliyorum senelerin doktorun 26 yaşındayım düşünün o doğurtmuştu beni hsg çekimim onda oldu ama hemen aşılamaya geçmek istedi ben kabul etmeyince 3 ay beni kontrol etmeden klomen yazdı sinir oldum bıraktım bende çiğdem karası biliyorum yengem ablam ona doğum yaptırdı o kadar
İstersen yeni bir konu aç İzmir’de kadın doğum doktoru önerisi diye ☺️ Daha çok kişi yazar

Kızlar sonucum çıkmış çok mu düşük ??? yarın regl günüm normalde artar mı

Eklentiler

• Screenshot_20230807_182148_Chrome.jpg
    Screenshot_20230807_182148_Chrome.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 53
Daha önce de klomen kullanmıştım canım. Doktorlar yaş sebepli ve uzun süre olmayınca süreyi kısaltmak için verebiliyorlar. Doktorum bana "destek gibi düşün" demişti. Klomenle femara aynı şeyler gibi. Femara yeni nesil klomen gibi birşey araştırdığım kadarıyla. Nasip bakalım canım.
4 kez femara kullandım kuzum biliyorum ne yazık ki 🥹 inşallah sana şifa olur alırız güzel haberini bu ay 🙏🏻

Yumurtlama göre değişmesi gerekiyor canım ama uygulama yeni olduğu içim seni tanıması gerekiyor doğru tahmin için 3 aylık döngü takibi yapman lazım. Ben fertility friends kullanıyorum onun kadar doğru tahmin yapanı görmedim.
7 8 ayı ekledim. Benimki floydu çok iyi adeti hep doğru söyler sadece yumurtlamayi hep 13 14 15 e salio ama ben gördümki o tarihlerde olmuyo. O yüzden yenisini yükledim ama bu baya kötü qaliba

Kizlar kizlar ben de buraya ara verme kararı aldım.Esim de önce bi diş çekimi bel ağrısı tedavisi vs onları halledelim ondan sonra bebek düşünelim acele ettik dedi.Ben de ona hak verdim.Önce saglik sonra saglikla bebek insallah.Bu ay korunur muyuz bilmiyorum fakat en acilinden tedavilerimi olacağım. A Afratafrac edahandro edahandro C Conqueror123 IADK IADK @melegim can @Linakiz melisaa93 melisaa93 @genc-anne ve etiketleyemedigim herkes her şey için çok teşekkürler hakkınızı helal edin.Çok tatlı sohbetlerimiz oldu unutmayacağım.Çok şey öğrendim burada.Önümüzdeki aylarda hepimizin de güzel haberlerini almak dileğiyle.🥰💞💟💜💗♥️🙌
Aminn♥️ Aslında çok haklı🌸 inşAllah en hayırlısı olur güzelimm♥️♥️

Doğum fiyatı da çok uçuk geldi bana😅 Hemen değiştir bence o doktoru canım daha en başından böyleyse ilerde daha önemli testler vs olunca yaşatacağı stresi düşünmek bile istemiyorum.
Yani ben bilmiyorum doğum ücreti ne kadar ama nolursa olsun bana da uçuk geldi 😅 1-2 sefer daha gider sonra bırakırım sanırım canım çünkü tüm her şeye şimdi onunla başladım en azından riskli dönemimin geçmesini beklerim

Kizlar kizlar ben de buraya ara verme kararı aldım.Esim de önce bi diş çekimi bel ağrısı tedavisi vs onları halledelim ondan sonra bebek düşünelim acele ettik dedi.Ben de ona hak verdim.Önce saglik sonra saglikla bebek insallah.Bu ay korunur muyuz bilmiyorum fakat en acilinden tedavilerimi olacağım. A Afratafrac edahandro edahandro C Conqueror123 IADK IADK @melegim can @Linakiz melisaa93 melisaa93 @genc-anne ve etiketleyemedigim herkes her şey için çok teşekkürler hakkınızı helal edin.Çok tatlı sohbetlerimiz oldu unutmayacağım.Çok şey öğrendim burada.Önümüzdeki aylarda hepimizin de güzel haberlerini almak dileğiyle.🥰💞💟💜💗♥️🙌
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah. Kafanın rahat olması en iyisi. İnşallah güzel haberlerle gel🙏

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ @Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @melegim can @Safransari IADK IADK edahandro edahandro @cnlrm @tweeetyyy @beyons @zynocann C Conqueror123
Ohh çok şükür sanki adam öğleden sonra başka birşey olmuş gibi😄 inşallah tedaviye olumlu cevap verir vücudun. Gelecek ay bu zamanlar gebeliğin ilk günleri olur 🙏

X