2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün kötüyüm kuzum midem bulanıyor yiyemedim hiçbir şey. Ama inşallah minnağım iyidir 🙏 yarın kalp atışı için gitcem doktora. Endişem çok 🙈 burada yazılan belirtiler yok ben de. Bu da beni geriyor acaba yok mu diye
Oy geldi mi o günler 😍 inşallah kalp atışını da duyacaksın kuzum... Hamişler de belirtisizleri de çok duyuyoruz hiç endişelenme onun için 😍 rahat ol canım. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ @Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @melegim can @Safransari @IADK edahandro edahandro @cnlrm tweeetyyy tweeetyyy beyons beyons O _okyanus @Conqueror123
Hadi hayırlısı canm inşallah güzel şeylere vesile olur 🙏

Kizlar kizlar ben de buraya ara verme kararı aldım.Esim de önce bi diş çekimi bel ağrısı tedavisi vs onları halledelim ondan sonra bebek düşünelim acele ettik dedi.Ben de ona hak verdim.Önce saglik sonra saglikla bebek insallah.Bu ay korunur muyuz bilmiyorum fakat en acilinden tedavilerimi olacağım. A Afratafrac edahandro edahandro @Conqueror123 @IADK @melegim can @Linakiz melisaa93 melisaa93 @genc-anne ve etiketleyemedigim herkes her şey için çok teşekkürler hakkınızı helal edin.Çok tatlı sohbetlerimiz oldu unutmayacağım.Çok şey öğrendim burada.Önümüzdeki aylarda hepimizin de güzel haberlerini almak dileğiyle.🥰💞💟💜💗♥️🙌
Canım her şey gönlünce olsun. Dilerim her şey eşinle nasıl isterseniz öyle gerçekleşir. Kendine çok iyi bak 💕 Hakkımız varsa helal olsun, sen de helal et 🥰

anam Harry Potter mı seviyorsunuz yoksam sizler de. Ben her yıl baştan sona izlerim 😂😂😂😂

Bazen bebeme izleteceğim günü hayal ediyorum
Ben de harry potter manyağıyım her sene baştan baştan tekrar izlerim 😍😍
Yanni şu yazıları okuyup durmayın diye defalarca yazdık brada. Kendi kendinizi strese sokuyorsunuz gerçekten başka bişi değil. Bu süreci keyifle geçireceğin yerde stres içerisinde geçirmeyi tercih ediyorsunuz.

İyi düşünelim iyi olsun bebeğim, kötüyü çağırma. YArın inşallah duyacaksın kalp atışını.
Haklısın kuzum haklısın da işte benim hikaye kötü başladı biliyorsunuz o yüzden bu kadar evham 🥲

Canım prolaktini şöyle açıklamıştı doktorum. Bir kaç gün içinde eşinle ilişki yaşadıysan veya bebek sevdiysen, hayvan sevdiysen o zaman bile artabilirmiş. O sebeple böyle sınırda olanları çok ciddiye almıyoruz demişti
Hayvan sevdiysen mi? Abooo 5 tane muhabbet kuşum var 😂

Yavru kuşlarım size birşey söyleyeceğim. daha önce böyle yazanları kınardım başıma geldi. Bu ay doktor kontrolsüz femara kullanacağım. Artık çaresizlik mi, tükenmişlik mi ne diyeceğim bilmiyorum. Yanına bir de promotil ve ımpryl eklemeyi düşünüyorum. Bir gün biri bir gün biri olacak şekilde. FSH değerim 11.8. doktorum yumurtlayıp çatladığım için sıkıntı olmadığını söylese de ben artık yumurtamın kalitesiz olduğunu düşünmeye başladım. Biraz onlara destek çıkacağım... Daha önce klomen tecrübem de olduğu için kistten korkum da yok. imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93 A Afratafrac fnd_50 fnd_50 O ozgeeeee1 tweeetyyy tweeetyyy Y yenibirhayal beyons beyons

Nasıl bir fark gördün canım sen
Şöyle klomen kullandığım ilk seferde yumurtam büyüdü çatlattık ama döllenme olmadı ve kist olarak kaldı 1 tanesi ikinci kullanışımda ikisi de kist olarak kaldı femarada gebe kalma olasalığı ve canlı doğum oranı çok çok daha yüksekmiş klomene göre bir de söyle bir şey var bende pcos olduğu için rahimde incelik var klomen daha da inceltiyor rahmi doğal olarak bebek tutunamıyor sonuçlarda femarada hamilelik oranın daha yüksek olduğu görülüyor klomenin artı yönü ise çoğul gebelik olması tabi bu da kişiden kişiye göre değişiyor
Yani ikisi karşılaştırılınca femara daha yüksek oranlara sahip

Eklentiler

• IMG_0497.png
    IMG_0497.png
    484,7 KB · Görüntüleme: 33
Yavru kuşlarım size birşey söyleyeceğim. daha önce böyle yazanları kınardım başıma geldi. Bu ay doktor kontrolsüz femara kullanacağım. Artık çaresizlik mi, tükenmişlik mi ne diyeceğim bilmiyorum. Yanına bir de promotil ve ımpryl eklemeyi düşünüyorum. Bir gün biri bir gün biri olacak şekilde. FSH değerim 11.8. doktorum yumurtlayıp çatladığım için sıkıntı olmadığını söylese de ben artık yumurtamın kalitesiz olduğunu düşünmeye başladım. Biraz onlara destek çıkacağım... Daha önce klomen tecrübem de olduğu için kistten korkum da yok. imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93 A Afratafrac fnd_50 fnd_50 O ozgeeeee1 tweeetyyy tweeetyyy Y yenibirhayal beyons beyons
Ahahahah😂 vallahi bende kınardım ve artık bende doktor kontrolsüz kullanırım diyorum. Kınadığımızı yaşamadan ölmezmişiz 😂 önceleri çok saçma gelirdi ama artık gayet mantıklı geliyor. Bir de zaten bu yoldan geçtiğin için ne zaman ne yapman gerektiğini biliyorsun

Kuzum benim, ben bilmiyorum bilenler cevaplar sanırım. Ancak sen iyice araştırdım diyorsan kullan. İnşallah iyi gelir yumoşlarına.

X