Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk gebelikte kasık ve bele vuran tatlı ağrı oluyor çünkü vücut bu beta hcg hormonuyla ilk defa tanışıyor dilerim gebeliktir benim de beyaz kıvamlı akıntım var sabah testini heyecanla bekliyoruz
Yarin icin daha erken gibi geliyor ama dayanamayacagim cikmazsa cumartesi kan verecegim bakalim rabbim dualarimizi kabul etsin

Ben bu ay aşırı saldım kızlar gün aşırı deniyoruz ama akıntım mı var kasıklarım mı ağrıyor hiç kendimi dinlemiyorum sanırım bugün yumurtlama günü ondört gün sonra olmuşmu olmamış mı göreceğiz

2 gün kullandım öncesinde baska igne de kullandım ise yaramayinca gonalfe gectik 2 gün boyunca 225 ml kullandım 16 mm olmuştu yumurta. Ama benim o ay çöp oldu. Bu ay yumurtlama masajı yaparak yumurtlama gördüm
İnşallah olusur ya cumartesi eğer bı tane bile olursa çatlatma vurucaz dedi doktor

Ben de diyorum kendi rızkından yiyor haberi yok tabii ki yapın tatlım, yaş ilerledikçe her şey daha zor oluyor, annelik bile.. Allah'ım eksikliğini yaşatmasın ama annesini babasını da çok masrafa sokmadan gelsin artık inşallah biz bu ay olacağını düşünelim, tüpe odaklanmayalım please
Biz şey yaptık bu ay adet bitimi ilişkiyle başladık 10 gün boyunca 1 boş 1 dolu gittik. Çatlamadan sonra 2 daha devam ettik ve durduk şimdi regliye 9 gün kaldı keyfi takılıyoruz
Hıhh tam da demek istediğim şeydi aslında ağzına sağlık biz de bu ay tam bu şekilde ilerliyoruz.

Rahimde batmalar ve karıncalanma hissettim bugün. Ara ara aşağı doğru yoğunlaşan bir şekilde. Önceki günlerde olmadı hiç.
Tabi çok erken belki sebebi farklıdır.
7 gün var bata.
Bazen yanıltıyor bizi regl belirtileri ile benzerliği ama önceki topiklerde böyle çok hamile kalan gördüğüm için olabilir yani canım belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…