Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç bir belirti olmayanlardan olsam keşke. Valla hiç bir hucremde kıpırdama yok gibi
Canım bende hamile kaldığımda hic bir belirtim yoktu hatta o ay aklımın ucunda bile hamilelik yoktu memlekete gitmiştik döndüğümüzün ertesi sabah tek bir iliskiyle üçüzlere hamile kalmışım yengem bendeydi böyle hamilelikten konu açıldı evde de bir test vardı gün ortası bi saatte yaptım şak çift çizgi mutluluğum kısa sürdü ama güzel bir anıydı. Zerre belirti de yoktu ya

Hiç bir belirti olmayanlardan olsam keşke. Valla hiç bir hucremde kıpırdama yok gibi
Benim biraz önce de regl ağrısı gibi hafif bacaklara doğru inen bir ağrım oluştu. Aynı zamanda hafifçe belime vurmaya başladı. Çok hafif bir şekilde hissettiriyor ama belki de reglyi işaret ediyor diye düşündüm.
Pms döneminde bile değilim bugün. Bu kadar erken ağrım olmazdı ama erken yumurtlama sebebiyle belki.

Ayy kuzum rabbim yine o mutluluğu yaşatsın ve bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ovulasyon yaptığım zaman bile çift çizgiyi görmek heyecanlandırıyor. Gebelik testinde görsem acaba nasıl olurum. Bu mutluluğu heyacani isteyen Herkes yaşasın inşallah canım

Herşey mümkün canım. Her ihtimale karşı kendini yoracak ağır şeylerden kaçın. İnşallah hayırla sonuçlanır

Ben yine bu ay da kendimi dinlemenin , belirti bulmanın keyfini çıkarıcam çok şükür günü gününe adet oluyorum, çok şükür yumurtlama görüyorum 6 ay önce bunların hiçbiri yoktu 3 ay adet olmadığımı bilirim anacım amannn geçen ay göğüs ağrım olmuştu çok, belirtiye yormuştum meğer regl olacakmışım. Sonra tam bat gününde regl oldum, günü gününe oldum en azından diye sevindim artık her şeyi öpüp başıma koyar oldum

Amiin amiiin canım hepimiz için dua ediyorum. Birgebeningünlüğünde bir kadın ovulasyon testi yerine gebelik testi yapmış kıpkırmızı iki çizgi ebru hanıma atmıştı yumurtlama olmus mu diye zaten hamileymiş haberi yok eczacı ovulasyon yerine gebelik testi vermişti

Bende yumurtlamadan 3 gün sonra adet gördüm ama hic üzülmedim çünkü 2 sene sonra ilk defa 26. Günde gelmişti yoksa kim bilir ne kadar bekleyecektim 2 aya yakin belkide her şerde bir hayır vardır dedikleri olsa gerek

Ben hep belirti uyduruyorum ama en azından bu ay bat gününden önce test yapmiycam totem yaptım. Geçen ay böyle totem yapanlar hamile kaldı

Aaa çok şaşırdım keşke başıma gelse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…