Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bu doktorlar hep kafa karıştırıyor bize hep mutlaka gün aşırı diyor sperm sorunu da yok. İnsan da bi acaba kaçırır mıyım acaba diye düşünüyor tabii. Gerçi biz 2 ay önce her gün değerlendirdik yine olmadı

Kızlar bugün doktordan geldim femara kullanmıştım ama hiç. Yumurtal oluşmamış ya çok üzüldüm sonra doktor ganol f iğne verdi bugün vurdum yarında vurulcm cumartesi bidaha gitcm

Kızlar bugün doktordan geldim femara kullanmıştım ama hiç. Yumurtal oluşmamış ya çok üzüldüm sonra doktor ganol f iğne verdi bugün vurdum yarında vurulcm cumartesi bidaha gitcm
Gecen ay bende de aynısı oldu canım, femara hic ise yaramadı. Bana da gonalf vermişti.

Benim doktorum değil de eşimin üroloğu dediki geçen gün.. gün aşırı bütün ay ilişki mi olur yahu delirmeyin insanda ne heves ne can kalır çatlamadan da önceki 3-4 gün gün aşırı yapmanız lazım, çatladıktan sonra yapmanız çok etkili değil dedi.. kafalar karıştı tabiki.. çok çok iyi bir doktor bu arada.. bu arada şu test diyorum, o testlere güven olmaz diyo bu test diyorum boşver onu diyo araştırmalardaki ufacık oranları doğru kabul ediyorsunuz dedi varikoselin sperm kalitesini bozduğu bile yüzde yüz ispatlanmış değil dedi ay kafayı yiyicem valla biz şok olduk çıktık ama benim doktorla ortak dil birliği yapmışcasına hemmmeeen tüp bebek hiç zaman kaybetmeyin sonra daha çok uğraşırsınız dedi yaşımızı duyunca tıp dünyası tüpte hem fikir

Kız bu 1, 2 nisanlar nerde anacım yokmu belirtiniz melirtiniz bişeyiniz bizim daha geç biz çatlıyoruz burda
Ben burdayım hatta benim 30 mart bile olabilir bat ama test almadım alasım vardı ama bu ay 2 gün yumurtlama değerlendirebildik sadece saçmalama sakin ol ve o testi bırak dedim belirti de yok göğüsler de his bile yok

Ben burdayım hatta benim 30 mart bile olabilir bat ama test almadım alasım vardı ama bu ay 2 gün yumurtlama değerlendirebildik sadece saçmalama sakin ol ve o testi bırak dedim belirti de yok göğüsler de his bile yok
Kız dur o kadarda değil test için erken göğüslerde hep battan sonra belirti başlıyomuş boşver onu akıntı kasık ağrısı adet olacakmış hissi falan en çok bunlardan anlaşılıyomuş 2 gün değerlendirmen yeterli içini ferah tut

Kız bu 1, 2 nisanlar nerde anacım yokmu belirtiniz melirtiniz bişeyiniz bizim daha geç biz çatlıyoruz burda
Onlardan biri benimHer ay belirtiler yaşayıp sonra negatifi görünce artık aman yoktur moduna girdim.Tabiki 3 gündür ayakta kalınca başlayan ve kesintisiz devam eden bel ağrımı,karnimdaki değişik sanci gibi gerilme gibi hissi,göğsümün hassaslasmasini belirti diye düşünüp heveslendiğimin dakikalar yine oluyor

Kaç gün kullandın gonalf bide faydası oldu mu. Ya çok pahalı umarım faydası olur
2 gün kullandım öncesinde baska igne de kullandım ise yaramayinca gonalfe gectik 2 gün boyunca 225 ml kullandım 16 mm olmuştu yumurta. Ama benim o ay çöp oldu. Bu ay yumurtlama masajı yaparak yumurtlama gördüm

Ayy inşallah bu kez gerçek belirtilerdir siz önden güzel haberleri alacaksınız bizde motive olup arkadan gelicez inşallah

Kuzuuu bat kaç senin ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…