Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde de aynı kuzum 🤣🤣 bugün çatlama büyük ihtimalle.. dün değerlendirmeler yapıldı, bugün ve yarın da yapmamız gerekiyormuş, ptesi doktor öyle söylemişti.. sonra da dükkan kapanır, geri sayım başlar valla 😁😁
Ya bu doktorlar hep kafa karıştırıyor 🙄 bize hep mutlaka gün aşırı diyor sperm sorunu da yok. İnsan da bi acaba kaçırır mıyım acaba diye düşünüyor tabii. Gerçi biz 2 ay önce her gün değerlendirdik yine olmadı

Kızlar bugün doktordan geldim femara kullanmıştım ama hiç. Yumurtal oluşmamış ya çok üzüldüm 😭 sonra doktor ganol f iğne verdi bugün vurdum yarında vurulcm cumartesi bidaha gitcm

Kızlar bugün doktordan geldim femara kullanmıştım ama hiç. Yumurtal oluşmamış ya çok üzüldüm 😭 sonra doktor ganol f iğne verdi bugün vurdum yarında vurulcm cumartesi bidaha gitcm
Gecen ay bende de aynısı oldu canım, femara hic ise yaramadı. Bana da gonalf vermişti.

Ya bu doktorlar hep kafa karıştırıyor 🙄 bize hep mutlaka gün aşırı diyor sperm sorunu da yok. İnsan da bi acaba kaçırır mıyım acaba diye düşünüyor tabii. Gerçi biz 2 ay önce her gün değerlendirdik yine olmadı
Benim doktorum değil de eşimin üroloğu dediki geçen gün.. gün aşırı bütün ay ilişki mi olur yahu delirmeyin insanda ne heves ne can kalır 🤣🤣 çatlamadan da önceki 3-4 gün gün aşırı yapmanız lazım, çatladıktan sonra yapmanız çok etkili değil dedi.. kafalar karıştı tabiki.. çok çok iyi bir doktor bu arada.. bu arada şu test diyorum, o testlere güven olmaz diyo bu test diyorum boşver onu diyo 🤣🤣🤣 araştırmalardaki ufacık oranları doğru kabul ediyorsunuz dedi 🤣 varikoselin sperm kalitesini bozduğu bile yüzde yüz ispatlanmış değil dedi 🤣🤣 ay kafayı yiyicem valla biz şok olduk çıktık 🤣 ama benim doktorla ortak dil birliği yapmışcasına hemmmeeen tüp bebek hiç zaman kaybetmeyin sonra daha çok uğraşırsınız dedi 😬 yaşımızı duyunca tıp dünyası tüpte hem fikir 🤣

Kız bu 1, 2 nisanlar nerde anacım yokmu belirtiniz melirtiniz bişeyiniz bizim daha geç biz çatlıyoruz burda 🤣🤣🤤
Ben burdayım hatta benim 30 mart bile olabilir bat ama test almadım alasım vardı ama bu ay 2 gün yumurtlama değerlendirebildik sadece saçmalama sakin ol ve o testi bırak dedim 😁😁😁 belirti de yok göğüsler de his bile yok 😁😁😁

Ben burdayım hatta benim 30 mart bile olabilir bat ama test almadım alasım vardı ama bu ay 2 gün yumurtlama değerlendirebildik sadece saçmalama sakin ol ve o testi bırak dedim 😁😁😁 belirti de yok göğüsler de his bile yok 😁😁😁
Kız dur o kadarda değil test için erken 🤣 göğüslerde hep battan sonra belirti başlıyomuş boşver onu akıntı kasık ağrısı adet olacakmış hissi falan en çok bunlardan anlaşılıyomuş 2 gün değerlendirmen yeterli içini ferah tut 😍

Kız bu 1, 2 nisanlar nerde anacım yokmu belirtiniz melirtiniz bişeyiniz bizim daha geç biz çatlıyoruz burda 🤣🤣🤤
Onlardan biri benim😊Her ay belirtiler yaşayıp sonra negatifi görünce artık aman yoktur moduna girdim.Tabiki 3 gündür ayakta kalınca başlayan ve kesintisiz devam eden bel ağrımı,karnimdaki değişik sanci gibi gerilme gibi hissi,göğsümün hassaslasmasini belirti diye düşünüp heveslendiğimin dakikalar yine oluyor🤣

Kaç gün kullandın gonalf bide faydası oldu mu. Ya çok pahalı umarım faydası olur
2 gün kullandım öncesinde baska igne de kullandım ise yaramayinca gonalfe gectik 2 gün boyunca 225 ml kullandım 16 mm olmuştu yumurta. Ama benim o ay çöp oldu. Bu ay yumurtlama masajı yaparak yumurtlama gördüm

Onlardan biri benim😊Her ay belirtiler yaşayıp sonra negatifi görünce artık aman yoktur moduna girdim.Tabiki 3 gündür ayakta kalınca başlayan ve kesintisiz devam eden bel ağrımı,karnimdaki değişik sanci gibi gerilme gibi hissi,göğsümün hassaslasmasini belirti diye düşünüp heveslendiğimin dakikalar yine oluyor🤣
Ayy inşallah bu kez gerçek belirtilerdir siz önden güzel haberleri alacaksınız bizde motive olup arkadan gelicez inşallah 😍🤣

Kuzuuu bat kaç senin ???

X