Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 3033631 koyu olan pik mi anlayamadım ki 😔 adetim 7 gün sürüyor. 8. Gün yaptığım üstteki 9. Gün yani bugün yaptığım alttaki. Dünü değerlendirdik.
Canım 8. gün pik olmuş bugün çatlamış. Dün değerlendirmediysen bugün mutlaka değerlendir derim. Zaten adetin 7 gün sürüyorsa tam 15. gün çatlama olmuş.

Canım 8. gün pik olmuş bugün çatlamış. Dün değerlendirmediysen bugün mutlaka değerlendir derim. Zaten adetin 7 gün sürüyorsa tam 15. gün çatlama olmuş.
15. Gün değil aslında, adetim biteli 2 gün oluyor. Döngümün 9. Günü bugün. Yani adet biter bitmez koyuluk gördüm ovulasyonda. Dün değerlendirmiştik.

Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesi vurulanlar kaç saat sonra ilişki olmalı sizce doktor 36 saat dedi ya kaçırırsam diye korkuyorum
Eşinin sperm problemi yoksa iğneden 12 saat sonrasınıda değerlendir ama sperm problemi varsa belki doktor perhizden dolayı direk 36 saat sonra demiş olabilir yanlış yönlendirmekte istemem

canım yalnız değilsin hepimiz aynı dönemlerden geçiyoruz kendine yüklenme. bizimde aynı eşimde bende stres yapıyoruz ve üstümüzde çok baskı olduğu için bişey yapamıyoruz yaptığımızda da robot gibi hiç bişey anlamıyoruz. ben bu ay ovulasyon falan takip etmedim eşimede söylemedim bişey olursa olur olmazssa da napalım tüp bebek. hayır o kadar çok çocuk istiyoruz ki bu süreçte kendimizi o kadar çok yıpratıyoruz psikoloji falan kalmadı yani, kendimize zehir ediyoruz bu günleri aslında bundan zevk almamız gerekirken resmen işkence oluyo.
bu arada ben kullanıcı adımı değiştirdim eski adım undomielk'ti. niye değiştirdim onu da bilmiyorum kafalar pırıl pırıl oldu ya ahahhahahaha
Ayy evet kuzum ya bizde öyle ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😇

Ya kızlar benim bu aydan umudum kesildi🙄 bizde tam değerlendireceğimiz gün sıkıntı oluyor psikolojik olarak büyük ihtimalle yapamıyoruz bişey 😂benim normalde 12.gün pik oluyor biz 11.gün zorla bir kere yaptık dün yapamadık 12.gündü bugünden de pek umudum yok çünkü çok stres oluyoruz önceki günleri iyi değerlendirdik ama tabiki ihtimal var ama psikolojik olarak stres yaşadığımız için onun da tutamayacağını düşünüyorum sinirden ilaçları da bıraktım dün yok yani tek çare tüp bebek artık bizde ☹️😭modum düştü resmen
Kuzum geçen gün günde 2 kere değerlendiriyoruz dememiş miydin? Ben karıştırıyorum belki.. tam o günler gelince insan inanki geriliyor ve istemiyor.. ben her ay bunu yaşıyorum ve istemiyorum.. ama işte yapacak bişey yok biraz iteklemeyle bugünü boş geçmeyin.. romantik bişeyler dene 😁😁😁

Kuzum geçen gün günde 2 kere değerlendiriyoruz dememiş miydin? Ben karıştırıyorum belki.. tam o günler gelince insan inanki geriliyor ve istemiyor.. ben her ay bunu yaşıyorum ve istemiyorum.. ama işte yapacak bişey yok biraz iteklemeyle bugünü boş geçmeyin.. romantik bişeyler dene 😁😁😁
Evet kuzum ya öyleydi🙄 ama asıl yapmamız gereken günde ikimizde stres oluyoruz yaaa bugün mutlaka olması lazım çünkü sancılarım da hafifledi bugün bide ıslaklık hissediyorum ama beyaz akıntı yok daha normal mi acaba çatladığı için mi olur ıslaklık 😐dün çatladı bence ya inşallah önceki spermler tutar ya 😂valla yoruldum yaaa sende durumlar nasıl gidiyor
💕

Evet kuzum ya öyleydi🙄 ama asıl yapmamız gereken günde ikimizde stres oluyoruz yaaa bugün mutlaka olması lazım çünkü sancılarım da hafifledi bugün bide ıslaklık hissediyorum ama beyaz akıntı yok daha normal mi acaba çatladığı için mi olur ıslaklık 😐dün çatladı bence ya inşallah önceki spermler tutar ya 😂valla yoruldum yaaa sende durumlar nasıl gidiyor
💕
Kuzum zaten günde 2 kere sadece bebek amaçlı yaparsan psikolojik olarak ikinizde etkilenirsiniz bu gibi durumlarda en etkilisi gün aşırı yapmak ve eşinle bu konuda konuşmamaya çalış yumurtlama tarihlerini falan bilmesin mesela

Kuzum zaten günde 2 kere sadece bebek amaçlı yaparsan psikolojik olarak ikinizde etkilenirsiniz bu gibi durumlarda en etkilisi gün aşırı yapmak ve eşinle bu konuda konuşmamaya çalış yumurtlama tarihlerini falan bilmesin mesela
Kuzum eşim şehir dışına çıkıyor genelde işi o şekilde yani pazarlamacı o yüzden mecburen yumurtlama haftasını söylemek zorunda kalıyorum 😐söylemesem o hafta şehir dışında olacak komple kaybedecz o ay olma ihtimali ni

Kizlarr bakabilir misiniz yeni ovulasyon test yaptim daha once mart 17 falandi pik oldu adetime 7 gun var

Eklentiler

• 16481341401231821250460470266069.jpg
    16481341401231821250460470266069.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 36
Normalde pikten sonra xok silik olurdu simdi koyu normal bakildigind koyuluk daha belli bakalim hayirlisi bat 1nisan test icin de erken
cok sağol yorum icin😇🥰🥰🥰🥰

X