Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben de Mart'ta çok mesaj var görmüyorum kim hamile buraya bir bakayım dedim mesajını gördüm hadi hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah
Aminn ALLAH razı olsun RABBİM bütün isteyen herkese nasip etsinnn

8 nisan beni de ekler misiniz

Ah Aryacımm ben de 1.5 yıldır ay ay geziyorum.. Uğurlu gelir belki diye her ay her gruba adımı yazdırıyorum ama sonuç alamadım henüz..
Beni de 9 Nisan'a yazar mısın H Hello Kity

ben geçen ay kullandım işe yaramadı acaba diyorum kullanmasam mı ama ovulasyon günü mü bilmekte Avantajlı oluyor
Ben aslında aldım hatta kullanmak istiyorum ama doktorum da kafana takma akışına bırak düşünme olur diyor adet bitiminin 10 ve 16. Günlerinde gün aşırı ilişkiye gir dedi ovülasyon kullanınca insan bugün yapmak zorundayım gibi düşünüyor

Ah Aryacımm ben de 1.5 yıldır ay ay geziyorum.. Uğurlu gelir belki diye her ay her gruba adımı yazdırıyorum ama sonuç alamadım henüz..
Beni de 9 Nisan'a yazar mısın H Hello Kity
Yazıyorum canım. Bu son yazılışın olsun inşallah bebek müjdesini vereceğimiz bı ay olsun

Evet aslında o yüzden bende bilemedim alsam mı diye almasam mı bende 10 ile 21. Günler arası gün aşırı düşündüm aslında

Evet aslında o yüzden bende bilemedim alsam mı diye almasam mı bende 10 ile 21. Günler arası gün aşırı düşündüm aslında
Ben ovülasyon testine bağlı kalmadan gün aşırı yapmayı düşünüyorum ama yine de test yaparım sanırım çünkü bazen 10-16 gün dışına çıkabiliyor

Adet bekledıgımız tarihi yazıyoruz değil mi :) bu arada 17 sinde çatlatma iğnesi vurulucam ilk benımm için

ben geçen ay kullandım işe yaramadı acaba diyorum kullanmasam mı ama ovulasyon günü mü bilmekte Avantajlı oluyor
Canim nasipte varsa oluyor ama yumurtlama günlerimizi bildigimiz icin dediğin gibi daha avantajlı. En azından yumurtladigimizi görüyoruz, ben yarın yumurtlama masajina da baslicam bakalim inşallah görürüm.

Canim nasipte varsa oluyor ama yumurtlama günlerimizi bildigimiz icin dediğin gibi daha avantajlı. En azından yumurtladigimizi görüyoruz, ben yarın yumurtlama masajina da baslicam bakalim inşallah görürüm.
Sen geçen ay famera kullanmıştın değil mi bu ay kullanacak mısın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…