Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
en iyisini yapıyormuşsunuz kuzum biz yeni başladık daha yiyorduk da sistematik değildi şimdi aksatmıyorum onun takviyelerini de , ovulasyon takibi yapmadan 2 gün ara ile işaretledim takvimi bakalım neler olacak

en iyisini yapıyormuşsunuz kuzum biz yeni başladık daha yiyorduk da sistematik değildi şimdi aksatmıyorum onun takviyelerini de , ovulasyon takibi yapmadan 2 gün ara ile işaretledim takvimi bakalım neler olacak
Evet doktorda bugün sordu takviye harici neler kullandınız diye söyledim hepsini güldü maşallah dedi devam edin yedikleri.dogall şeylr zaten dedi protein çok önemli dedi.
İnşallah güzel olacak kuşum

Bu ay son bulsun artık bu bekleyisimiz canım çok etkileniyorum bu olumsuz sureclerden
Benimde en korktuğum sey tekrardan boş gebelik yasamak. Ben doğal yoldan üçüzlere hamile kaldim ama malesef elde var sıfır

Benimde en korktuğum sey tekrardan boş gebelik yasamak. Ben doğal yoldan üçüzlere hamile kaldim ama malesef elde var sıfır
İnşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik elde ederiz Allah'ın izniyle kuzucum. Sakın böyle düşünüp üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…