Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pikten sonra silinmeye başlayınca çatlama olmuş sayılıyor sanırım. Gün aşırı ilişkide denk gelmez mi ki hiç ovülasyon uğraşmasak zaten spermler 72 saat canlı kalmıyor mu

Günaydın güzel anne adayları eğer kader her birimizi farklı farklı yerden burda topladıysa bunda da vardır bir hayır biz burda birbirine destek veren moral veren kardeş gibi olduk hepinizi çok seviyorum inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat sahibi oluruz hep birlikte bu hayırlı aylarda dilimizden düşmesin bu dua ayrıca ne kadar ağladıysak ta düştüysek de yorulduysak ta düştüğümüz yerden yine kalkmasını biliriz sakın umudunuzu kaybetmeyin olumlu düşünüp bebişleri kendimize çekicez hep birlikte hadi bakalım

gunaydın canımmm
ne guzel yazmısssıınnn, aynen oyle umudumuz tam ınsallaahh hayırla gelecek mınnoslar

Günaydın sabah sabah böyle güzel mesajlar görmek motivasyonumu arttırıyo resmen Böyle güzel insanlara en kısa zamanda güzel güzel evlatlar nasip etsin rabbim bekletmeden aratmadan

Kizlar ya ben dun ovulasyona başladım. Dün daha koyuydu bugün daha silik normal bu dimi ya

Ne güzel yazmışsın canım. Allah'ım hepimiz için en hayırlı zamanda nasip etsin bebislerimizi. Dedin gibi bizi burada buluşturdu. Tanımadan çok yakın hissediyorum sizlere kendimi. Aynı duyguları paylaşıp aynı bekleyiş içindeyiz. Rabbim muhabbetimizi daim eylesin anne olup bebeklerimizi büyütürken de

Amin kuzum inşallah

Kızlar bu arada çalışmalar ne durumda. Dün komşumla otururken mfk yöntemi diye bişey dedi pek anlamadım internette de yeterli bişey bulamadım. Ayrıca doktorun sayfasına baktım orada da detaylı bişey göremedim sadece bu yöntemle hamile kalanları filan paylaşmış. Bilgisi olan varsa bekliyorum

karışımları çok pahalı canım biraz bakınmıştımda bilemedim hamile kalanlarda var yani

Bende şubattan buraya transfer oldum tam da bat günümde canım topiğin sana ve bizlere şans uğur getirsin bugun içim çok tuhaf yumurtlama görüp bayağı değerlendirmiştik üzgünüm bir dünya belirti aradım kendimde yumurtlamadan sonra ama olmadı yeni bat 9 nisan benide eklermisin listeye H Hello Kity

Canım mfk yöntemi doktorun kendi adını koyduğu bi yöntem tamamen doğal gebeliği destekliyor. Bol yeşillikli kahvaltı, spor yürüyüş, sağlıklı beslenme ve satışını yaptığı karışımlar takviyeler var. Ovulasyon testlerine de kesinlikle karşı sidikçi çubukçu falan diyor ama kendi önerdiği ürünlerde baya pahalı, imkanı olan faydasını görüyor

Hoşgeldin canım. Hayırlısı olsun diyelim canımızı sıkmadan yolumuza devam edelim. Bende kendimde hep belirti arayıp duran biriyim. Ama topigi açarken kendime söz verdim bu ay belirti uydurmak yok. Ve erken test yapmak da yok. İnşallah güzel haberleri alacağız şimdi ekliyorum hemen seni de.

Yumurtlama gördüğümüz halde neden olmuyor acaba ya ben de pik ve çatlamayı çok net gördüğüm için epey ümitlenmiştim

Bende bugun sabah aklımdan geçirdim bir daha belirti aramıcam testlerimde bitmişti söz verdim alıp yapmıcam erkenden eğer dayanamıcak duruma gelirsek heyecandan buradan yazalım durduralım birbirimizi sonra daha çok üzülüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…