Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
Ginnys Ginnys
marshmelov marshmelov
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
@E L B A
4 Nisan
Mucize1357 Mucize1357
5 Nisan
6 Nisan
@PrensesAriel
6 Nisan
@Hayat su
6 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi
8 Nisan
G Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
Merhaba adetlerim düzenli değil o yüzden bat bilmiyorum 🙈 beni de ekler misiniz

Yapabilir istese kuzum ama bazı doktorlar sadece kendi istekleri doğrultusunda tedavi uyguluyor yani aşılama yapalım demiş ya sana diretebilir yani ama istersen danış yumurta büyütme çatlatma tedavisi istiyorum diye belki tamam der hakkında hayırlısı olsun inşallah kuzum 💜
Çok teşekürler canım

Ovulasyon testi 1. Gün 🐣 bakalım ne zaman görürüm yumurtlamayı, inşallah görürüm 😂

Eklentiler

• 16471728043525225202160063115762.jpg
    16471728043525225202160063115762.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 28
Bende her müsait anı değerlendirmeye çalışacağım bu ay. Çünkü is yogunlugu fazla iki günde bir filan mumkunati yok. Tüm boşlukları değerlendirsem de olur diye umuyorum 🤣🤣🤣

Bende her müsait anı değerlendirmeye çalışacağım bu ay. Çünkü is yogunlugu fazla iki günde bir filan mumkunati yok. Tüm boşlukları değerlendirsem de olur diye umuyorum 🤣🤣🤣
Ben bu ay rahim filmi çektircem adetin 9. Günü öncesinde ilişki yasak çektirdikten 3 gün sonrayada kadarda yokmuş sanırım bu ayı değerlendiremeyeceğim ben yumurtlama dönemimde ilişki yok 😟

Ben bu ay rahim filmi çektircem adetin 9. Günü öncesinde ilişki yasak çektirdikten 3 gün sonrayada kadarda yokmuş sanırım bu ayı değerlendiremeyeceğim ben yumurtlama dönemimde ilişki yok 😟
3. Günden sonra değerlendir canım. Benim arkadaşım hsg çektirdiği ay hamile kaldı kendiliğinden 🤩

Canim nasipte varsa oluyor ama yumurtlama günlerimizi bildigimiz icin dediğin gibi daha avantajlı. En azından yumurtladigimizi görüyoruz, ben yarın yumurtlama masajina da baslicam bakalim inşallah görürüm.
Bende bu ay ilk defa düzenli yapıcam. Normalde piki görüyor bırakıyordum. Çatlama olayını yeni öğrendim.
Anlamadığım bir şey daha var. Eğer testte pik gördüysek bu yumurtanın büyüyüp geliştiğini de gösterir mi ? Büyümeden yumurtlayıp çatlama olur mu ?

Bende bu ay ilk defa düzenli yapıcam. Normalde piki görüyor bırakıyordum. Çatlama olayını yeni öğrendim.
Anlamadığım bir şey daha var. Eğer testte pik gördüysek bu yumurtanın büyüyüp geliştiğini de gösterir mi ? Büyümeden yumurtlayıp çatlama olur mu ?
Canım ovulasyonu aldığım sayfanın sahibi ebru hanım bana 19-20 mm de yumurtlama görünür testte demişti. Yani yumurta olgun boyuta geldiğinde ovulasyon testinde pik görüyoruz. Büyümeden çatlama olur mu onu bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

Canım ovulasyonu aldığım sayfanın sahibi ebru hanım bana 19-20 mm de yumurtlama görünür testte demişti. Yani yumurta olgun boyuta geldiğinde ovulasyon testinde pik görüyoruz. Büyümeden çatlama olur mu onu bilemiyorum 🤷🏻‍♀️
Anladım çok teşekkür ederim. Yani büyüdüğü vakit Lh yükseliyor testte görünüyor 🌼
Bu ay güzel sonuçlar görürüz inşallah her beraber 🌹

X