Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kuzum ya benimde ağrım var dört gündür bugün pik büyük ihtimalle dün değerlendirdim bugün ve yarın da değerlendirip avokado yemeye başlıcam
Ohhh süper valla bizim çalışkan arılar yine iş başında 2 hafta contaları yakma sürecine giriyoruz hep birlikte demek ki
anladım kuzum, vucut ıle alakalı ozaman
Evet kuzum ağrın akıntın olmadı diye yumurtlama olmuyor diye düşünme mesela her ay farklı olabiliyor her şey
Hay maşallah aynen bugün yarın çatlayacak boyutta olur o zaman. Yine birlikte beklicez hadi bakalım ruh sağlığımızın bozulmadığı 2 hafta diliyorum

Canım gün olarak hangi gün yaptın bunları adetli miydin hangi dönemdeydin bide biraz kansızlık sende de var kan değerleri alt değere yakın çıkmış sen bidaha kan tahlili ver yarın bence
Adetimin 2. Günüydü canım. Tekrar bir gitmem gerekiyor kesinlikle haklısın

Kızlar korse kullanmak şu dönemde zararlı olur mu sizce. Termal tayt gibi yani. 5 kilo filan fazlam var da hamile kalmadan vermek istiyorum aslında. O kiloyu hamileyken alayım istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…