Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
partalina_ partalina_ @sumuhallebisi Hayat su Hayat su kızlar durum güncellemesi yapın, ne durumdasınız ☺️
Bugün ilişki günüm, yarın doktora gidicem. Reglimin 11.günü oluyor, şehir dışına çıkacağı için erken çağırdı bu sefer. Yumurta gelişmiş olursa yarın çatlatma iğnesi yapacak. Ki bence gelişti çünkü geceden beri iki taraflı hassasiyet ve ağrı var.
Aynen kuzum ya benimde ağrım var dört gündür bugün pik büyük ihtimalle dün değerlendirdim bugün ve yarın da değerlendirip avokado yemeye başlıcam 😇

Kızçeler günaydın. Biz gün aşırı ilişkiye başladık. Eğer ki bu ay olmazsa muhtemelen çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım. Bakalım neler olacak. Gün aşırı ilişkide olması lazım ya. Lütfen olsun çünkü :KK70:

partalina_ partalina_ @sumuhallebisi Hayat su Hayat su kızlar durum güncellemesi yapın, ne durumdasınız ☺️
Bugün ilişki günüm, yarın doktora gidicem. Reglimin 11.günü oluyor, şehir dışına çıkacağı için erken çağırdı bu sefer. Yumurta gelişmiş olursa yarın çatlatma iğnesi yapacak. Ki bence gelişti çünkü geceden beri iki taraflı hassasiyet ve ağrı var.
Günaydın canımcım, ben de pazartesi gittim, 7-8 tane yumurtam vardı, çok sevindi doktor, Geçen 2 ay 3-4 taneydin 🤗🤗 bi tanesi 16mm. Bu çarşamba perşembe çatlar dedi. Bu ay iğne yapmak istemedi… çalışmalara başladık 🐝🐝

Kızçeler günaydın. Biz gün aşırı ilişkiye başladık. Eğer ki bu ay olmazsa muhtemelen çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım. Bakalım neler olacak. Gün aşırı ilişkide olması lazım ya. Lütfen olsun çünkü :KK70:
İnşallah etkili olur canım. 🥳🥳🥳🥳

16480233060925755261544570553885.jpg

Bende bir kaç güne yumurtlarim herhalde demi

X