Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uf ya bende çok çay kahve icmiyim diyorum kaynanamlara geldik bir bardak içiyorum ısrar üstüne ısrar zaten işyerinde de iciyorum
Çok açık iç canım onlarda eşlik et istiyorlardır minnacık dem üstüne su koy hem daha sağlıklı ☺ ne kadar az içsek o kadar iyi ben papatya falan içiyorum akşam ne yapayım

Çok açık iç canım onlarda eşlik et istiyorlardır minnacık dem üstüne su koy hem daha sağlıklı ☺ ne kadar az içsek o kadar iyi ben papatya falan içiyorum akşam ne yapayım
İş yerinde de öyle yapcam artık misafirlikte de çok açık haklısın kuzu.
Ya papatya vs zararlı olur diye içemiyorum gebelik için

İş yerinde de öyle yapcam artık misafirlikte de çok açık haklısın kuzu.
Ya papatya vs zararlı olur diye içemiyorum gebelik için
Papatya zararsız kafeinsiz diye biliyorum adaçayı falan zararlı ama tabi sen doktoruna danışmadan içme canım. En iyisi sağlıklı beslenip su içmek bizimki alışkanlık

Ben zor da olsa bıraktım kahveyi 1 2 aydır hiç içmiyorum günde 5 fincanı bulurdum her şeyin fazlası zarar, ama o kahve kokusu
Bravo valla, beni de biraksan damacanayla icicem ama ne kadar fazla icersen o kadar cok icmek istiyorsun. Ben de 2 nescafe ya da 1 turk, 1 nescafe diye sinirliyorum normal zamanda. Şu gebelik hazirliginda biraksam cok iyi olucak da yerine hicbir sey koyamiyorum. Yine de mumkun oldukca 2.yi icmemeye calisiyorum.

En güzeli aslında piklerle kafayı bozduk
Bana doktor yumurtalarin çok dirençli demişti ilaclar igneler falan kullandim zorla 16 mm olmuştu 21. Günde falan. O yüzden denemek istedim ben masajlarla 15. Günde yumurtlama gördüm o yüzden benim icin cok motive edici oldu cok mutlu oldum adetim duzensiz olduğu için.

O zaman cok koyu goremedik diye uzulmeyelim. Belki yaptigimiz saatle, sivi alimiyla filan ilgilidir. Yoksa gormen gerekirdi.

Bendelk geçen ay yaptım bu ay 12. Gnde yapmaya başlamak zorunda kaldım insan merak ediyo gününü bilse bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…