Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kahvesiz asla güne başlayamam. Gözümü açar açmaz yaptığım ilk şey kahve ve sigara içmek ne yazık ki.. ilk hamlileğimde sigarayı bırakınca kahveyi de bırakmak zorunda kalmıştım onu çağrıştırdığı için ama gel de bana sor, terör estirdim aylarca 🙈😁 en korktuğum ve zorlanacağım kısmı da o zaten
Eyvah eyvah. Bazi gunler es gecmeye calis, ben kahve konusunda oyle yapiyorum. Haftanin bazi gunleri yogun olmadigimda hic icmiyorum. Bi faydasi olmuyor ama ic rahatlatmak maksat 😅

Oh maşallah🤣🤣🤣 bu arada düşündüm de ben iki gündür fena griptim probiyotik yoğurt, ıhlamur ve limonu fazla abarttım acaba böyle şeyler pik üzerinde etkili olmuş olabilir mi? Yada direkt gribin kendisi?
Hiç bilmiyorumki kuzum ama bana sen bu ay geç yumurtlayacaksın gibi geliyo geçen attığın test belirgindi çünkü silik değildi

Hiç bilmiyorumki kuzum ama bana sen bu ay geç yumurtlayacaksın gibi geliyo geçen attığın test belirgindi çünkü silik değildi
Valla bu ay çok kafamı karıştırdı bu testler canım. Keşke hiç denemeseydim bu ay diyorum testleri. Bilemedim işte ya hayırlısı artık napim

O zaman cok koyu goremedik diye uzulmeyelim. Belki yaptigimiz saatle, sivi alimiyla filan ilgilidir. Yoksa gormen gerekirdi.
İki saat hiç bişey içmedim kuzum özellikle gorcemmi..pik diye yaptım.hatta.
Kesinlikle valla kopkoyu olmasada akinntı ağrı var ise değerlendirmek lazim

partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan Hayat su Hayat su kızlar durum güncellemesi yapın, ne durumdasınız ☺️
Bugün ilişki günüm, yarın doktora gidicem. Reglimin 11.günü oluyor, şehir dışına çıkacağı için erken çağırdı bu sefer. Yumurta gelişmiş olursa yarın çatlatma iğnesi yapacak. Ki bence gelişti çünkü geceden beri iki taraflı hassasiyet ve ağrı var.

partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan Hayat su Hayat su kızlar durum güncellemesi yapın, ne durumdasınız ☺️
Bugün ilişki günüm, yarın doktora gidicem. Reglimin 11.günü oluyor, şehir dışına çıkacağı için erken çağırdı bu sefer. Yumurta gelişmiş olursa yarın çatlatma iğnesi yapacak. Ki bence gelişti çünkü geceden beri iki taraflı hassasiyet ve ağrı var.
hadı ınsallah guzel haberler alırsın canım, akıntın var mı gelişmiş olabilir

X