Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben zor da olsa bıraktım kahveyi 1 2 aydır hiç içmiyorum günde 5 fincanı bulurdum her şeyin fazlası zarar, ama o kahve kokusu 🤤🤤🤤
Kahvesiz asla güne başlayamam. Gözümü açar açmaz yaptığım ilk şey kahve ve sigara içmek ne yazık ki.. ilk hamlileğimde sigarayı bırakınca kahveyi de bırakmak zorunda kalmıştım onu çağrıştırdığı için ama gel de bana sor, terör estirdim aylarca 🙈😁 en korktuğum ve zorlanacağım kısmı da o zaten

Bence değerlendir canım ya sen biraz geç kalmışsın hsg için hemen adet bitiminde çekilseydi yumurtlama gününe denk gelmezdi yasak ama olsun bunda da vardır bir hayır sen elinden geleni yap gerisini Allaha bırak😍 benimde sol tarafta yapışıklık vardı ilk hsg de ve genelde sol taraftan yumurta gelişiyordu sonraki tedavilerde farkettik en son işte Aralık ayında kazıma işlemi yapıldı tüpler tekrar kontrol edildi doktorum açık sorun yok dedi benim de umudum arttı sabırsızlıkla bekliyorum 6 nisanı 🙏🤰👶😍💕
Ayy ne güzel 😍 inşallah bu ay senin ayın olacak canım 😍🥰 evet gecikti ya elim şehir dışındaydı, tek başıma da gitmek istemedim eşimin dönmesini bekledim doktor da 11. gün olur dedi, ancak oldu işte 😅 hayırlısı işte

Kahvesiz asla güne başlayamam. Gözümü açar açmaz yaptığım ilk şey kahve ve sigara içmek ne yazık ki.. ilk hamlileğimde sigarayı bırakınca kahveyi de bırakmak zorunda kalmıştım onu çağrıştırdığı için ama gel de bana sor, terör estirdim aylarca 🙈😁 en korktuğum ve zorlanacağım kısmı da o zaten
Ben aşırı inatçıyımdır bende sinir yaptım en başta ama yok bağlanmayı sevmem sırada şeker var 🥳 kahve yerine bir süre çay koydum ben ve azaltmadım direk bıraktım insan isteyince her şeyi yapar yeter ki iste 🥰

Kızlar geçen ay çatlama olduğu günkü gibi akıntım var ve özellikle sağ alt bölgemde de kramplar oluyor. Testte çıkmasa da bence çatlamış bile olabilir bu akıntıya göre. Neyse bugünü degerlendirim bari. Artık alnimiza ne yazildiysa diyip kabullenecegim napim 🙄

Kızlar geçen ay çatlama olduğu günkü gibi akıntım var ve özellikle sağ alt bölgemde de kramplar oluyor. Testte çıkmasa da bence çatlamış bile olabilir bu akıntıya göre. Neyse bugünü degerlendirim bari. Artık alnimiza ne yazildiysa diyip kabullenecegim napim 🙄
Dene dene kesınnvardor çatlama

Ben aşırı inatçıyımdır bende sinir yaptım en başta ama yok bağlanmayı sevmem sırada şeker var 🥳 kahve yerine bir süre çay koydum ben ve azaltmadım direk bıraktım insan isteyince her şeyi yapar yeter ki iste 🥰
Hiçbişey azaltarak bırakılmıyor zaten, bıçak gibi kesmek lazım. Ama çay kahveden daha zararlı haberin olsun ☺️ hadi darısı da diğer bağımlılara o zaman tebrik ederim seni

Hiçbişey azaltarak bırakılmıyor zaten, bıçak gibi kesmek lazım. Ama çay kahveden daha zararlı haberin olsun ☺️ hadi darısı da diğer bağımlılara o zaman tebrik ederim seni
Sağ ol, evet çay da açık işte 2 3 fincan maksimum ☺ darısı diğer bırakmak isteyenlere

Bende sıgarayı bıraktım kızlar adet biter bitmez 😍😍😍 otlanıyordum arkadaşlardan onunda bıraktım

X