Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
Dr Buden Dr Buden
1 Nisan
M Mutleml
1 Nisan
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
@gokceoz09
1 Nisan
@asunny
@marshmelov
1 Nisan
iyilikperisi92 iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
iyilikperisi92 iyilikperisi92
4 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
Mucize1357 Mucize1357
5 Nisan
@Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
@PrensesAriel
6 Nisan
@Hayat su
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
G Gzmyts53
8 Nisan
A aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Beni de ekler misin 🥰 ilk kez katılıyorum hepimize uğur getirsin 🐞🍀 bat 18 nisan

Yok iğne değil, gecen hafta yumurtlamam oldu büyük ihtimalle akintıdan tahmin ediyorum artık.İşteyken başladı cok fazla oturmadım gün içerisinde de

Kızlar benim ilk ayim olduğunu söylemiştim önceden sigara kullanıyorum ve bırakmakta zorlaniyorum bunu yaşayan var mi aranızda pozitif gördükten sonra birakirim insallah ama şimdi denerken bırakmak için kendimde güç bulamıyorum
Ben de aynı durumdayım maalesef. Azaltmaya çalışıyorum.

kuzu uzme kendını yaaa ben 22mm yumurta ıle pık goremedım :)
kendını yumurtam yok diye üzme
Cok enterasan, kacirdin mi acaba. Yani cok guvenilir degil mi acaba bu testler. Ben de yeni basladim yapmaya, anlamiyorum. Ama bir gun koyu, birgun acik, ertesi gun yine koyu, sonra acik cikiyor. Hicbir sey anlamadim. Ama koyu dedigim de oyle cok bariz koyu degil. Ben de goremeyecegim buyuk ihtimalle.

Kızlarrr acil cevap lütfen. Bu yumurtalama akıntısı çatlama öncesi mi sonrası mı oluyor? Dün ovülasyon testi yaptım negatifti bugün nöbetteyim yapamıyorum. Yarın eşim iş için şehir dışında yanına gidicem inşaAllah :) ama bugün yumurtlama akıntım var sanki biraz yumurtam çatlamış mıdır

Cok enterasan, kacirdin mi acaba. Yani cok guvenilir degil mi acaba bu testler. Ben de yeni basladim yapmaya, anlamiyorum. Ama bir gun koyu, birgun acik, ertesi gun yine koyu, sonra acik cikiyor. Hicbir sey anlamadim. Ama koyu dedigim de oyle cok bariz koyu degil. Ben de goremeyecegim buyuk ihtimalle.
Kuzu Perşembe cuma yaptım test silik çıktı. Cumartesi kontrol e gittim doktor bir tane yumurta çatlamış dedi, birisi de 22mm yumurta dedi ertesi gün için iğne verdi. Geldim test yaptım yine pik değildi orta koyi renkti.
İnşallah görürsün canım

Kızlarrr acil cevap lütfen. Bu yumurtalama akıntısı çatlama öncesi mi sonrası mı oluyor? Dün ovülasyon testi yaptım negatifti bugün nöbetteyim yapamıyorum. Yarın eşim iş için şehir dışında yanına gidicem inşaAllah :) ama bugün yumurtlama akıntım var sanki biraz yumurtam çatlamış mıdır
Benim her ikisindede oluyo kuzum hem yumırtlarken hem çatlama ıslaklık oluyo

Benim yaptığım ovulasyon testlerinden anladığım kadarıyla akintınınin durumuna göre değişiyor.Seffaf uzayan akıntı yumurtlama dönemine girdiğini gösteriyor.Birkac gün sürüyor.

X