Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de ekler misin ilk kez katılıyorum hepimize uğur getirsin bat 18 nisan

Yok iğne değil, gecen hafta yumurtlamam oldu büyük ihtimalle akintıdan tahmin ediyorum artık.İşteyken başladı cok fazla oturmadım gün içerisinde de

Ben de aynı durumdayım maalesef. Azaltmaya çalışıyorum.

kuzu uzme kendını yaaa ben 22mm yumurta ıle pık goremedım :)
kendını yumurtam yok diye üzme
Cok enterasan, kacirdin mi acaba. Yani cok guvenilir degil mi acaba bu testler. Ben de yeni basladim yapmaya, anlamiyorum. Ama bir gun koyu, birgun acik, ertesi gun yine koyu, sonra acik cikiyor. Hicbir sey anlamadim. Ama koyu dedigim de oyle cok bariz koyu degil. Ben de goremeyecegim buyuk ihtimalle.

Kızlarrr acil cevap lütfen. Bu yumurtalama akıntısı çatlama öncesi mi sonrası mı oluyor? Dün ovülasyon testi yaptım negatifti bugün nöbetteyim yapamıyorum. Yarın eşim iş için şehir dışında yanına gidicem inşaAllah :) ama bugün yumurtlama akıntım var sanki biraz yumurtam çatlamış mıdır

Kuzu Perşembe cuma yaptım test silik çıktı. Cumartesi kontrol e gittim doktor bir tane yumurta çatlamış dedi, birisi de 22mm yumurta dedi ertesi gün için iğne verdi. Geldim test yaptım yine pik değildi orta koyi renkti.
İnşallah görürsün canım

Benim her ikisindede oluyo kuzum hem yumırtlarken hem çatlama ıslaklık oluyo

Benim yaptığım ovulasyon testlerinden anladığım kadarıyla akintınınin durumuna göre değişiyor.Seffaf uzayan akıntı yumurtlama dönemine girdiğini gösteriyor.Birkac gün sürüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…