Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anaaa geç döllenme ve sürecin benim. gibi olacak ay süper süper inşallah mucize bebek bizlerle testi battan bir gün sonra mı verdin
Bende hamilemiyim acaba yaaa adetim 3 gün geçti pazartesi kan verdim 10.31 çıktı sonra bu testi yaptım ikinci olan testi de Çarşamba yaptım koyulaştı

Eklentiler

• 1ACDE751-C709-4876-A344-667A8395E077.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 59
  • 0C6DB005-9131-4478-917A-52339009682C.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar, benım Bat bugundu. Gogus agrılarımdan suphelenıp ıkı gun evvel kaset testte gebelık çıktı. Bugunde kanda 818 cıktı beta Hcg. 3 hafta 6 gunluk gorunuyor.
Allah ısteyen herkese nasip etsin.
Hamıle arkadaslarımız ne zaman doktor muayenesıne gıdecekler acaba ? Bir yandan beklemek istiyorum ote yandan ne olur ne olmaz bayramdan sonra goruneyım diyorum

Benimde bugün 618 çıktı canım ben bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum en azından keseyi görürüz diye bende beklemek istemiyorum aslında ama kese gorunmicek zaten yine bayramdan sonra cagiricak diye düşünüyorum

Sizin Bat ne zamandı. Benım ıkıncı olacak kızımda o kadar cok doktora gıttım kı .Ikı dr takıp edıyordu. Bu sefer oyle yapmayayom dıyorum :) Gıtmısken kalp atısı alınsa ıyı olurdu da bakalım

Mrb kizlar. Bugun ozel hastanede test sonucum 0,04 cikti. Baska bir sebeple gittigim universite hastanesinde ise sonucum 10,49 cikmis. Gebelik var diye ilacimi yazmadi, film isteyecekti gondermedi. Dr.nin beta hcg istedigini bilmeden uni.den cikip ozel hastanede test yaptirdim. Dun kadin dogum doktorum kist var deyip d.kontrol hapi vermisti. Basina boyle bisey gelen, goren duyan var mi. Bugun adet dongumun 7.gunu. 2gunluk Adet kanamasi yasadim 7gun once. 2 yumurta vardi, hem adet hem kist hem gebelik olabilir mi? Nasil bu kadar farkli cikabilir ayni gun ve neredeyse ayni saatte yapildi. Cok saskinim. Idrar testlerim hep negatifti. Yarin saglik ocagina gidecegim.

Benim 19uydu bat pazar günü test yapmıştım pazartesi de 140 çıkmıştı. Benimde bi kaybim var onda bi değişik bi gebelik olmuştu zaten cokta sürmedi o ara sürekli doktora gidiyordum soğudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…