Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum 2 gündür hiç giremedim ev işleri ile uğraştım. Test yapmak için bat gününü bekliyorum artık ama hiç belirtim yok. Sanırım yine olmadı ☹️ Sen ne yaptın canım testi tekrarladın mı?
Dün de çok silik gördüm bugün de yaptım hiç yoktu kimyasal oldu sanırım. Adetim çok ağır geçecek öyle hissediyorum

Çok ilginç canım ya bence yarın sağlık ocağı filan varsa yakınlarda git kan ver veya özel hastaneye git orada kan ver kaç gün oldu neden gelmiyor
Kuzu normalde ben hep 15 inde olurum bide saati var hep 8 civarı sabah ama bugün 17 di hiç bir belirti de yok adet olacağıma dair

Bu arada çok sağol ya moral verdiğin için gerçek hayattada insanların böyle moral verenleri olsa dünya dahada güzelleşirdi bence ALLAH RAZI OLSUN KUZUM SENDEN🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗
Allah senden de razı olsun canım benim. Hep moralimizi yüksek tutacağız ki mutlu bebekler doguracagiz inşallah 🤩😘❤️

Kızlar selam, maalesef kimyasal gebelik geçirdim lütfen çok erken test yapmaktan kaçının çünkü sonrasında olumsuz sonuçla daha fazla etkileniyorsunuz ben 7.24 ile öğrenmiştim sonrasında 11 oldu erken 3 gün sonra kanamam geldi bugün bitti şükür🙏🏻 Allahım bundan sonrasını tutundurursun her şeyden önemlisi sağlıklı olması🙏🏻

Kızlar selam, maalesef kimyasal gebelik geçirdim lütfen çok erken test yapmaktan kaçının çünkü sonrasında olumsuz sonuçla daha fazla etkileniyorsunuz ben 7.24 ile öğrenmiştim sonrasında 11 oldu erken 3 gün sonra kanamam geldi bugün bitti şükür🙏🏻 Allahım bundan sonrasını tutundurursun her şeyden önemlisi sağlıklı olması🙏🏻
Katılıyorum sana canım çok acele ediyoruz 😏 tekrarı sağlıklı bir şekilde nasip olsun inşallah 🙏🏻

Ayyy çok geçmiş olsun canım benim. Rabbim sağlıklı bir şekilde tekrar nasip etsin inşallah. Erken test konusunda çok haklısın ama işte maalesef merakimiza heyecanımıza yenik düşüyoruz. İnşallah bir an evvel hayırla sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize hepimiz 🤲❤️

Arkadaşlar siz de bu bakın adete 3 gün var bembeyaz

Eklentiler

• IMG20220417231558.jpg
    IMG20220417231558.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 54
X