Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Stres yapma kuzum hiç hayırlı haberler gelsin inş
İstersen özel başka bi hastane yada muane haneye git için rahat eder ama çok erken daha minnacık 😍
Çok teşekkür ederim çok haklısınız ama Allah kimseye yaşatmasın kötü tecrübeler sonucu ödüm kopuyor yarın gideceğim valla dayanamam sanırım :)

Kızlar selam Bat 28 Mart gebeyim çok şükür :) Dün 6+2 de devlet hastanesinde kalp atışını duyamadı doktor. Cihazlar çok eski hem bebek de daha çok küçük normal stres etme dedi. Yolk sacı görüyorum kese haftanla uyumlu dedi. Normalde özel bir hastaneye gidiyorum doktorum raporlu diye evime yakın bir devlet hastanesine gittim çok endişeliyim. 2 tane kayıbımdan sonra elimde değil :KK43: Birde size danışmak istiyorum sizler kaç haftada duydunuz yavrularınızı kalp atışlarını :KK43:
Devlet hastanesinde duyamamış olman doğal canım dediğin gibi cihazları eski kimisi zaten 7. Haftada duyuyor kalp atışını o yüzden sıkma hiç canını kendi doktorundan randevu al duyarsınız o zaman

IMG_20220415_135102.jpg

Kızlar selam Bat 28 Mart gebeyim çok şükür :) Dün 6+2 de devlet hastanesinde kalp atışını duyamadı doktor. Cihazlar çok eski hem bebek de daha çok küçük normal stres etme dedi. Yolk sacı görüyorum kese haftanla uyumlu dedi. Normalde özel bir hastaneye gidiyorum doktorum raporlu diye evime yakın bir devlet hastanesine gittim çok endişeliyim. 2 tane kayıbımdan sonra elimde değil :KK43: Birde size danışmak istiyorum sizler kaç haftada duydunuz yavrularınızı kalp atışlarını :KK43:
Korkunuzu anlıyorum ama sakin olmaya çalışın bekleyin 7. Haftada tekrar gidin. Ben 7 haftalıkken duymuştum. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Merhaba durumunuz nedir bnm de bu marka ve aynı bu şekilde çıktı hamilemisiniz sayfa sayısı çok okuyamadım 😀
Bugünkü testim am sonradan çıkıyor işte

Eklentiler

• IMG20220415150247.jpg
    IMG20220415150247.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG20220415150219.jpg
    IMG20220415150219.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG20220415131646.jpg
    IMG20220415131646.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 55
Bugünkü testim am sonradan çıkıyor işte
Teşekkür ederim geri dönüşün için 🥰 valla var gibi duruyor regle daha var mı senin ya da başka marka ile denedin mi hiç. Bnm 5 gün geçti regl ve böle çıktı hamile miyim değil miyim bilmiyorum yarn başka test alıcam bide onla denicem

X