Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaar günaydın hepinize, dün gece o kadar umutsuz bir test yaptım sonra testim bu şekilde çıktı. Eşim ilk inanmadı ısrarlarımla kan testi vermeye gitti spnucuma bakar mısın Henüz bir şey söylemek için çok erken ama lütfen dua edin değerimiz sağlıklı bir şekilde artış göstersin :) Bu arada 29 Mart pik günü, 30 Mart ise çatlama günüydü. Yani yumurtlamanın tam 12. günü değer bu şekilde

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-04-11 at 08.12.47.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 62
  • Adsız.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 62
Hayırlı olsun canım çok sevindim. Ay daha yeni tutunmuş minik bezelye değere bak sağlıkla al kucağına canım benim

Kızlar günüm 1 gün gecti şuan midemde asiribgaz var ama kabızlık vs yok sadece aşırı gaz var ya midem ağzıma geliyo bide agzim tatsız ama demir tadı filan yok napsam ki beklimi

Kızlar günüm 1 gün gecti şuan midemde asiribgaz var ama kabızlık vs yok sadece aşırı gaz var ya midem ağzıma geliyo bide agzim tatsız ama demir tadı filan yok napsam ki beklimi
Canım test yapmalısın. Bu belirtilerle hamilesin diyemem ama neden olmasın. İnşallah bebistendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…