Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar mrb. Cok uzgunum. Biliyorsunuz 2 aydir yol kazalari yasiyorduk. Hsg sonrasi adet olamama, dupasthon kullanma, covid, baska hastaliklar vs. Bir turlu uygun zamanlari degerlendirememistik. Bu ay 3.kez klomen kullandim. Cars. gunu doktora yumurta goremeyecegimi dusunerek gittim. Cunku onceki aylardaki kasik agrim olmadi ve ilk kez regl zamani gittigimde ultrasonda dr. Yumi olcumu yapmadi, ben de goremedim zaten. Normalde goruyordum. Yani olmasi gereknden kucuklerdi anladigim. Neyse dr. bi bakti, harika 20mm. bugun igneni ol dedi. Onceki kullanimlarimda 2-3gun sonrasi oluyordum igneyi. Cunku 18-16mm falan oluyordu. Digeri de 14,8mm. Bu 20mm olan dollenir dedi. Bana ultrason fotografi verdi ilk kez. Ve ben de dr.un bu hareketini yumurtanin kaliteli olmasina yordum. 7,9,11 iliski mutlaka dedi. Şaskinlikla ciktim yanindan, hic yok diye dusunmustum ama dr. ilk defa cok mutlu konustu benimle. Neyse esime fotoyu verdim, gebeyim diye heyecanlandi adam Top sende artik, ben bu ay hazirim dedim. Fakat strese girdi sanirim. Bu surecte hep ilkleri yasiyoruz. Kuş kalkmiyor, kalkasa da irtifa kaybediyor Ozetle yine degerlendiremedik. Sinirler harap. Dun sabahtan aksama kadar cok kotu kasik agrim vardi. Adim atsam aciyor. Sonra aksam 5 gibi gecti. Sanirim catlama oldu. Gece uzuldum tabi olmamasina. Cunku ertesi gece işişten gecmis olacak. Biraz triplendim cunku ben o kadar ugrasirken o kendisine cok guveniyordu, hic dikkat etmiyordu beslenme, sigara vs. Her neyse sahura kalkmamis beni de o uyandirir zaten, uyumusum ben de, sabah erken saatte tekrar denemek istedi, uzatmadim, sevkat gosterdim. Ama bu seferde hemen su koyuverdi Neyse yani nasip degil demekki. Igneden onceki gunku iliski var bi tek elimde Bu da gol olmadi, olamadi. R Random3 partalina_ Venev Nasipten ote köy yokmus derler. Ben elimden geleni yaptim. Daha fazla ugrasmayacagim, hep bi engel cikiyor, olmuyor, kotu bir şaka gibi

Canim sakin ol cok emek verdin ugrastin ama bak eşinde böyle olsun istemezdi..Umutsuzluk yok Rabbim hic beklemedigimiz anlarda nasip ediyor şunu anladim ki fazlaca kafamiza takiyoruz biraz relax rahatla eminim vakti zamani var ve biliyorum Rabbim senin bu emeklerini boşa cikarmiycak

Canım benim üzülme, zaten başımıza ne geliyorsa stresten geliyor. Keşke eşini böyle bir sorumluluk yüklemeseydin. Onlar gerçekten çok etkileniyor. Bizim de öyle zamanlarımız oldu. Normalde hiç sıkıntı yokken o günler birlikte olamıyorduk. Ayrıca genelde okuduklarım hep yumurtlamadan önceki gün tek ilişkiyle oldu yazıyor birgebeningünlüğünde falan. Olacağı varsa olur sıkma canını bir kez daha deneyin bugün ama görevmiş gibi tribe de girmeyin. Modunu düşürme kuzum, hayırlısıyla olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…