Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaaaa canımmmmm bak benmde nursu gibi olmustu 0,100 0,100 çıkıp sonra birden 2 gn sonra 50 çıkmştı
Şuan tek isteğim bu değerin artması canım. Örnekleri var benim neden olmasın ki. İnşallah hayırlısıyla artacak inanıyorum. İlk defa hayatımda beta böyle cikti

hayırlı olsun canımm

Başka bir test ile yarın yine deneyin bence siz hamile olabilirsiniz
surelab var evde bir de. Yarın da onunla bir bakayım. Keşke olsam hamile :)
Kuzum bayağı net çıkmış kurumayada benzemiyor. Bugün aynısı olursa doğru kan testine

ama akşam eve geldiğimde böyleydi, yaptığım 4-5 dk da hiçbir şey yoktu. Bakalım bu sabah da yaptım evden çıkmadan. Akşam gidince onda da olacak mı bu çizgiden merak ediyorum

Canım ben de netten aldım, laboquick bu da. Yorumlarda çok güvenilir diyorlardı o yüzden aldım. Böyle kuruma çıkınca da şaşırdım, daha önce hiç bir testimde çıkmamıştı.

Regl oldun mu peki o testin üstüne. Kesin negatif mi?

Valla o kuruma çizgisi değil canım. kuruma çizgisi asla silik pembe olmaz. ve ilk yaptığın testte de çok çok ta silik olsa bişilervar regline ne kadar vardı ?
Dün yapmıştım o testi kuzum , reglme 8 gün vardı.

Bugün sabah da yine kuruma çıkacak mı diye yaptım sabah, bembeyazdı yine. Bakalım akşam kuruma olmuş mu göreceğim.
Hiç anlamadım kuruma değilse ne ola ki. Regl me var daha bir hafta hala ama. Senin gören gözlerine kurban olaaam keşke olsa

testle saniyelerle ilgili yazdığını anlamadım ama.. Testin pozitif mis gibi ya tadını çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…