Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
testle saniyelerle ilgili yazdığını anlamadım ama.. Testin pozitif mis gibi ya tadını çıkar
Biraz karmasık yazmısım 🙈 yapılan idrara tutarsak 5 saniye, bir kap icindeki idrarda tutarsak 20 saniye bekletilmeli yazıyormuş ben direkt kap icinde 5 saniye beklettim 20 saniye bekletmem lazımken, onu anlatmak istemiştim☺️ Karantina da olduğumdan kan testi vermeye gidemiyorum ama dediğin gibi pozitif in tadını çıkarmalıyım kan testine kadar, inşallah onun sonucu da iyi çıkar🙏🏼🌺 darısı tüm isteyenlerin başına insallah 🙏🏼❤️

Canım ben de netten aldım, laboquick bu da. Yorumlarda çok güvenilir diyorlardı o yüzden aldım. Böyle kuruma çıkınca da şaşırdım, daha önce hiç bir testimde çıkmamıştı.

Regl oldun mu peki o testin üstüne. Kesin negatif mi?
Bende çok memnundum bu markadan ilk defa bu ay kuruma gördüm. Regl oldum ben ama böyle kuruma gibi görüp gebe olduğunu öğrenenlerde çok var. İnşallah seninki bebiştir.
(Bir de idrar damlatılan yere 1-2 damla su damlattım kuruma yok oldu.)

Bende çok memnundum bu markadan ilk defa bu ay kuruma gördüm. Regl oldum ben ama böyle kuruma gibi görüp gebe olduğunu öğrenenlerde çok var. İnşallah seninki bebiştir.
(Bir de idrar damlatılan yere 1-2 damla su damlattım kuruma yok oldu.)
aaaa idrar damlatılan yere su mu? Hemen akşam deneyeceğim :)))) kuruma çıkması bile bi aksiyon oldu bana canım, eğleniyorum böylece :) inşallah vardır bir şeyler 4-5 güne belli olur sanırım

Biraz karmasık yazmısım 🙈 yapılan idrara tutarsak 5 saniye, bir kap icindeki idrarda tutarsak 20 saniye bekletilmeli yazıyormuş ben direkt kap icinde 5 saniye beklettim 20 saniye bekletmem lazımken, onu anlatmak istemiştim☺️ Karantina da olduğumdan kan testi vermeye gidemiyorum ama dediğin gibi pozitif in tadını çıkarmalıyım kan testine kadar, inşallah onun sonucu da iyi çıkar🙏🏼🌺 darısı tüm isteyenlerin başına insallah 🙏🏼❤️
Amin kuzum. Fark etmez tuttuğun süre, daha az tutmuşsun sıkıntı olmaz ki kontrol çizgisi düzgün çıkmış zaten. Test doğru, bebiş de var. Hadi bakalım kucağına sağlıkla almak nasip olsun.

bence kesin 😍 3-4 bekle ama öyle kan ver ❤️ ay çok güzel ya tüm dualarım seninle 🙏 bu arada ben de Cuma günü öğrenmiştim
Mübarek cuma günü hayırla sonuclansin inşallah hepimiz için 🤲❤️ pazartesi günü tekrar kan vericem canım adet olmazsam. Allah razı olsun nursum bana da umut oluyorsun 😘😍

Hayırlısı olsun kuzum. Benim bat 2 geçti ama hala belirsiz. İnşallah pozitif görürüz. Zaten bence çok erken kaset test için. ☺️🥰
15 nisan kuzum bat. Ben göremedim hiçbir şey ama zaten görme konusunda epey kötüyüm. bat'a 2-3 kala belli olur sanırım her şey

Bende bugün yaptım negatif yaa☹️ inşallah Senin bebiş yoldadır dualarım seninle kuzum 🤩🙏👶🤰
Sabahki telaşımda cevap yazdım mi sana hatirlayamadim valla kuzum. Allah razı olsun. Çok düşük bir değer çıktı. Zaten evdeki testlerim de hep negatif biliyorsun. İnsalla yukselir ne diyelim. Regl gelmedikçe umut kesilmez 🤲💙😘

X