Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
43588C7D-A06F-40DB-B032-F88E822040D6.jpeg

Kızlaaaar çok güzel yumurtlama yakaladımmm🤩 dün bugün yarını değerlendiriyorum🙊 dua edin bana 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Elbette erken gebelik testi yaptım olsa çıkardı bat 9 Nisan emin oldum ya hayırlısı Açe ile yıkanmış casina negatifi gördüm ben bu kistten çok çektim ya ilk gebeligimde kaybettigim evladından kalan parça kiste dönüştü sonra tedavi sırasında araba çarptı o hald eyari felçli gibi yatirildim hastaneye serum vs iğne kist gitti sonr atembellik oluştu sağ yumurtalıkta senin olmaz vs Lee havada uçtu ovulasyon takibi yaptın en son şöyle 11 ay bekledim tam umudumu yitirdim artık benden cacık olmaz dedim evd eduran test canımı sıktığı için bat günü yaptım öyle kızımı öğrendim 11 ay sonunda kızımdan sonra spiral ile korunduk 1 ay olcak cikarali hemen hemen tarih hatırlamıyorum şuan belkide daha az ama yumurtlamadan önce çıkartıldı neyse işte bu ay yine uzun zaman sonra kist oluştu dollenemedi de ondan mi oluştu yoksa stresten mi ben bişi anlamadım o zamanlar yaşadığım herşey aklıma tek tek geldi işte hayirlsi buymuş ne diyim rabbim hepimziin yüzünü güldürsün çok istiyorum hepimiz anne topigind etoplanalim diye dua ediyorum sabirla ama bazen kayışın kopuyo işte ama inanıyorum yakında hepimiz hamiş müjdesini vercez🤲
Kuzumm sen niye üzüldün gece gece daha dur spiralin yeni cikmis anca kendine gelirsin benim arkadasim portakal kadar kistle hamile kaldi sadece normal doğum yapamadi sezeryanla hem kisti aldilar hem bebegi skntida yasamadi sabret sonunda güzel haberler alacagiz 🥰🥰

Ben de dün yaptum sabah. İlk kez kullandım laboquick. Baktım 10 dk çıkmadı. İşe geldi , akşam eve gittim çizgi vardı. Kuruma çizgisi biliyorum ama yine de bir hoşuma gitti ya içim hoş oldu🥰
Bir resim atsanda baksak kuzum. Bu ay hiç kimse test yapmıyor. Geçen ay grupta test festivali vardı sanki testler havada uçuşuyordu 🙂 Bizde ramazan dolayısı ile eşim ile evden çalışıyoruz erkenden testte yapamıyorum evde olmadığı için 😔

Bir resim atsanda baksak kuzum. Bu ay hiç kimse test yapmıyor. Geçen ay grupta test festivali vardı sanki testler havada uçuşuyordu 🙂 Bizde ramazan dolayısı ile eşim ile evden çalışıyoruz erkenden testte yapamıyorum evde olmadığı için 😔
Hehehe evet geçen ay ne güzel yapılıyordu. Ben bu sabah da yaptım negatifti, akşam yine kuruma çizgisi çıkmış olacak mı bakalım meraktayım🤪

Testleri atayım da yok bir şey tertemiz. Kuruma çizgili halini de atayım

Fotoğrafta olduğundan daha az gözüküyor ama. Çıplak gözle daha belirgin kuruma çizgisi

Kuzumm sen niye üzüldün gece gece daha dur spiralin yeni cikmis anca kendine gelirsin benim arkadasim portakal kadar kistle hamile kaldi sadece normal doğum yapamadi sezeryanla hem kisti aldilar hem bebegi skntida yasamadi sabret sonunda güzel haberler alacagiz 🥰🥰
İnşaallah canım benim çok çektim ya şu kistten sanırım o korkuttu 🤲 Allah büyük tek duam hepimiz mujdelenelim sağlıklı bebislerle🥰🤣🥰🥰🥰🥰

X