Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm sen niye üzüldün gece gece daha dur spiralin yeni cikmis anca kendine gelirsin benim arkadasim portakal kadar kistle hamile kaldi sadece normal doğum yapamadi sezeryanla hem kisti aldilar hem bebegi skntida yasamadi sabret sonunda güzel haberler alacagiz

Ben de dün yaptum sabah. İlk kez kullandım laboquick. Baktım 10 dk çıkmadı. İşe geldi , akşam eve gittim çizgi vardı. Kuruma çizgisi biliyorum ama yine de bir hoşuma gitti ya içim hoş oldu
Bir resim atsanda baksak kuzum. Bu ay hiç kimse test yapmıyor. Geçen ay grupta test festivali vardı sanki testler havada uçuşuyordu Bizde ramazan dolayısı ile eşim ile evden çalışıyoruz erkenden testte yapamıyorum evde olmadığı için

Hehehe evet geçen ay ne güzel yapılıyordu. Ben bu sabah da yaptım negatifti, akşam yine kuruma çizgisi çıkmış olacak mı bakalım meraktayım

Testleri atayım da yok bir şey tertemiz. Kuruma çizgili halini de atayım

Fotoğrafta olduğundan daha az gözüküyor ama. Çıplak gözle daha belirgin kuruma çizgisi

İnşaallah canım benim çok çektim ya şu kistten sanırım o korkuttu Allah büyük tek duam hepimiz mujdelenelim sağlıklı bebislerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…