Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum gitmedim 6 sında olmam gerekiyordu olmadım ama beş gündür felan sancım var geldi gelecek diye bekliyorum evde test yaptım negatif çıktı
İdrar testine çok güvenme kuzucum ya gebelik varsa bile idrara geçmesi zaman alıyor bi doktor randevusu al zaten ilk yapıcağı hcg bakmak en azından emin olursun yoksa bile sancı çekmezsin belki ümit vardır

hakkında en hayırlısını versın Allahım kuzum,
dualarımdasın

bızım rutın sorumuz dur o,
eeee hadı sızde bı bebek yapın artıkk.
bebek yok mu yaa kac sene oldu .
ev borcu oduyoruz nasıp seneye dyorum her sene...

İdrar testine çok güvenme kuzucum ya gebelik varsa bile idrara geçmesi zaman alıyor bi doktor randevusu al zaten ilk yapıcağı hcg bakmak en azından emin olursun yoksa bile sancı çekmezsin belki ümit vardır
Ya gitsem iyi olur tabi kuzum zaten sağlık ocağında çalışıyorum ama elimizde kan tüpü yok bayadır o yüzden test te veremedim izin alıpta doktora da gidemiyorum bir hafta beklemeyi düşünüyorum doktor için testler bu şekilde yok bişey dimi markası one step

Eklentiler

• IMG_20220408_091511.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220408_091254.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 58
Günaydın kızlar. O gelmeyen bat günü sonunda geldi daha gelen giden bi regl yok beklemedeyim normalde hep sabah gelir ama geçen ay gece gelmişti bugün ya da en geç yarın sökülür diye düşünüyorum

Yok gibi sen yine olmadı 3 gün sonra tekrar et halen adetin gelmezse nasip bakalım inş olur

Hanımlar merhabalar bugünü saymazsak adetime 5 gün var ovu testi yaptım aşağıdaki gibi çıktı belirtilerim 10 gün kalasıya başladı psikolojik mi bilmiyorum bu arada yumurtlama 31 Marttı.Ovu testinde gebelik öğrenen oldu mu yada öğrenilir mi.ovunün silik çıkması gerekmiyor mu

Eklentiler

• 16494007629522226373659079780205.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 60
Bu pozitif bi test değil kuzum ovulasyon testinde T çizgisinin C kadar koyu olması pozitif demek gebelikten şüphelenmek için bi kaç gün üst üste T nin çok koyu çıkası lazım kuzucum şüpen varsa gebelik testi yap bakalım bizde olmadı 5 gün sonra tekrar edersin

Anladım şüphem var ama testle yaptığımda art arda negatif çıkarsa ovuyle önümüzdeki ay deneme fırsatım olmayacak gebelik testinde yok en iyisi gecikmeyi beklemek olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…