Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vajinal baktiysa canım görünürdu diye düşünüyorum bu zamana kadar. Ama belli olmaz şaşırtır belki. Allah hayırlısını versin🤲🏻
Amin kuzum vllaha doktor sonuçta o daha iyi bilir o hala bazen olabiliyor dedi belki daha kucuk 7 hafta sonuçta sata göre belki 5 filandir ne bilem 🤣🤣 aman hamile değilsem adet olayım nolur yaaaaaa

@tucimo @Aziizaam @asunny partalina_ partalina_ @Merve Dilos6342 Dilos6342 @Birbasak @maviss_34
Kızlar bugün doktora gittim doktor hala birşey göremedi.. kan tahlili de yapabiliriz dedi ama ben de doktorda gerek duymadık cunki ilacım yeni bitti 1 haftaya kadar regl olabilirim haftaya Perşembe birdaha gidicem eğer gebelik yoksa dedi ilaç vericem kanama gelsin diye dedi .. Doktor hala gebelikten şüphe ediyor..
.

Ben artık ihtimal vermiyorum çünkü simdiye kadar kese görünmesi lazımdı en son Şubat 13 de düşükle kanamam olmuştu.. Neden gecikiyorum anlamıyorum acaba düşükten sonra böyle gecikmeler olur muki... Neyse artık bakicaz hayırlısı

Rahim kalınlığı da 10 mm olmuş 25 Mart'ta gittiğim de 9 du yani kalınlıği bile fazla artmamıs tabi bu benim görüşüm doktora göre Normal mis iyimis
Hayırdır inşallah yaa, perşembeye kadar bekleyeceğiz.. doktor şüphelenmese direkt verirdi ilacı bence.. tabi düşük dengeleri bozabilir çok çok normal canım.. en sağlıklı şekilde göstersin artık kendini şu bebiş.. bıktık beya saklambaç oynamaktan 🤗

Ben az önce bı test daha yaptım erken gebelik artık tamamen eminim yok bebiş Mayıs'ta gelir inşallah 🤲 onca yaşadıklarımı tekrar yaşamam ins i yuzden zaman kaybetmeden adet olup doktor ile devam etmek istiyorum çok yoruldum😭bide bu duygusal hallere girdim gece gece moralim çok bozuk kizlar

Burada herkes seninle aynı durumda canım. Hepimiz çok çok istiyorum bazimiz yıllardır deniyor. Bazimiz daha yolun başında. Ama hisler hep aynı. Hep çok yoğun bir istek heyecan ve umutla bekliyoruz. İnşallah rabbim hepimize en hayırlı zamanda sağlıklı bir şekilde evlatlar nasip eder.
Amin inşaÂllah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin.🤲

Hayırdır inşallah yaa, perşembeye kadar bekleyeceğiz.. doktor şüphelenmese direkt verirdi ilacı bence.. tabi düşük dengeleri bozabilir çok çok normal canım.. en sağlıklı şekilde göstersin artık kendini şu bebiş.. bıktık beya saklambaç oynamaktan 🤗
Evet yaaaaa vallaha .. adet olayım bari bebiş yoksa yaaaa aaaaa

IMG_20220407_203204.jpg

Ben az önce bı test daha yaptım erken gebelik artık tamamen eminim yok bebiş Mayıs'ta gelir inşallah 🤲 onca yaşadıklarımı tekrar yaşamam ins i yuzden zaman kaybetmeden adet olup doktor ile devam etmek istiyorum çok yoruldum😭bide bu duygusal hallere girdim gece gece moralim çok bozuk kizlar
Bozma moralini kuzum.. var işte bir zamanı biz elimizden geleni yapıyoruz.. daha regl olmadan da ümitsizlik yok biliyorsun 🤗

Bozma moralini kuzum.. var işte bir zamanı biz elimizden geleni yapıyoruz.. daha regl olmadan da ümitsizlik yok biliyorsun 🤗
Elbette erken gebelik testi yaptım olsa çıkardı bat 9 Nisan emin oldum ya hayırlısı Açe ile yıkanmış casina negatifi gördüm ben bu kistten çok çektim ya ilk gebeligimde kaybettigim evladından kalan parça kiste dönüştü sonra tedavi sırasında araba çarptı o hald eyari felçli gibi yatirildim hastaneye serum vs iğne kist gitti sonr atembellik oluştu sağ yumurtalıkta senin olmaz vs Lee havada uçtu ovulasyon takibi yaptın en son şöyle 11 ay bekledim tam umudumu yitirdim artık benden cacık olmaz dedim evd eduran test canımı sıktığı için bat günü yaptım öyle kızımı öğrendim 11 ay sonunda kızımdan sonra spiral ile korunduk 1 ay olcak cikarali hemen hemen tarih hatırlamıyorum şuan belkide daha az ama yumurtlamadan önce çıkartıldı neyse işte bu ay yine uzun zaman sonra kist oluştu dollenemedi de ondan mi oluştu yoksa stresten mi ben bişi anlamadım o zamanlar yaşadığım herşey aklıma tek tek geldi işte hayirlsi buymuş ne diyim rabbim hepimziin yüzünü güldürsün çok istiyorum hepimiz anne topigind etoplanalim diye dua ediyorum sabirla ama bazen kayışın kopuyo işte ama inanıyorum yakında hepimiz hamiş müjdesini vercez🤲

Elbette erken gebelik testi yaptım olsa çıkardı bat 9 Nisan emin oldum ya hayırlısı Açe ile yıkanmış casina negatifi gördüm ben bu kistten çok çektim ya ilk gebeligimde kaybettigim evladından kalan parça kiste dönüştü sonra tedavi sırasında araba çarptı o hald eyari felçli gibi yatirildim hastaneye serum vs iğne kist gitti sonr atembellik oluştu sağ yumurtalıkta senin olmaz vs Lee havada uçtu ovulasyon takibi yaptın en son şöyle 11 ay bekledim tam umudumu yitirdim artık benden cacık olmaz dedim evd eduran test canımı sıktığı için bat günü yaptım öyle kızımı öğrendim 11 ay sonunda kızımdan sonra spiral ile korunduk 1 ay olcak cikarali hemen hemen tarih hatırlamıyorum şuan belkide daha az ama yumurtlamadan önce çıkartıldı neyse işte bu ay yine uzun zaman sonra kist oluştu dollenemedi de ondan mi oluştu yoksa stresten mi ben bişi anlamadım o zamanlar yaşadığım herşey aklıma tek tek geldi işte hayirlsi buymuş ne diyim rabbim hepimziin yüzünü güldürsün çok istiyorum hepimiz anne topigind etoplanalim diye dua ediyorum sabirla ama bazen kayışın kopuyo işte ama inanıyorum yakında hepimiz hamiş müjdesini vercez🤲
Ya ne güzel mucize gibi kavuşmuşsun kızına.. her ay atılan kistler oluyor biliyorsun önceki gibi değildir merak etme.. ama doktora da git.. hatta her türlü testleri de yaptır 🤗 tabi bu ay hamile değilsen.. testlere güvenmiyorum ben hem de hiç. Regl olmadığın sürece umudunu kaybetme canım

Ya ne güzel mucize gibi kavuşmuşsun kızına.. her ay atılan kistler oluyor biliyorsun önceki gibi değildir merak etme.. ama doktora da git.. hatta her türlü testleri de yaptır 🤗 tabi bu ay hamile değilsen.. testlere güvenmiyorum ben hem de hiç. Regl olmadığın sürece umudunu kaybetme canım
Bakalım kuzum adetin 2 ci günü gel dedi doktor hormonlara bakacak ona göre de bir yol çizer heralde ne bilim şuan ovu testi de alamam gün aşırı arı gibi calosim Mayıs'ta bakalım nolcak doktor ne dicek nasi yol çizmek bana ona göre çalışırım dersime😁napim bir umut işte. Hayirlsii neyse o olsun ins dediğin gibi olur iyi şeylere ihtiyacım var şu ara çok zor geçti hayatim

Merhabalar arkadaşlar başka bir başlığa yazmıştım ama buradan da yazmak istedim, reglim 3 gün gecikti, evde bir tane miratech marka erken gebelik testim vardı, bugün ilk idrarımla o testi yaptım, eklediğim görseldeki gibi belirsiz bir çizgi çıktı, 5 dk içinde. İşin kötüsü covid oldum 4 gündür karantinadayım kan vermek icin karantinamın bitmesini beklemem lazım.çok kötü denk geldi bu durum. Sizce gebelik gözüküyor mu? Umutlanmalı mıyım
Yaaa evet gebelik bu hayırlı olsun inan içim kıpır kıpır oldu ♥️♥️♥️ Ne güzel inşallah hepimiz görürüz pozitiflerii

X